نتایج جستجو برای عبارت :

سایه جنگجو

آن جنگجو هنوز 
گویا بلد نبود 
بر پا بایستد
بر روی دست های پدر آمد 
آن جنگجو هنوز
صحبت بلد نبود 
پس با زبان گریه رجز سر داد 
آن جنگجو هنوز 
آن قدر بچه بود 
که توی خیمه ها زره ای قد او نبود 
آن جنگجو هنوز 
شش ماهه بود که
با آبروی حرمله بازی کرد
+ به خط کوفی ننویس - احسان پارسا 
A Warrior's Tail 2015,x265 HEVC,داستان یک جنگجو,دانلود A Warrior's Tail 2015 720p,دانلود انیمیشن A Warrior's Tail 2015,دانلود انیمیشن داستان یک جنگجو 2015,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون جدید,دانلود مستقیم انیمیشن A Warriors Tail 2015,دوبله فارسی,
ادامه مطلب
BluRay,DVDRip,دانلود The Adventures of Panda Warrior 2016 720p,دانلود انیمیشن The Adventures of Panda Warrior 2016,دانلود انیمیشن پاندا جنگجو 2016,دانلود انیمیشن پاندای جنگجو,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Adventures of Panda Warrior 2016 1080p,زبان اصلی,کیفیت بلوری,ماجراهای پاندای جنگجو,
ادامه مطلب
دانلود سریال ترکی Savasci جنگجو با زیرنویس فارسی
دانلود سریال Savasci با لینک مستقیم و کیفیت عالی
قسمت ۱۳ با زیرنویس فارسی اضافه شد

نام سریال : Savaşçı – جنگجو
ژانر : حماسی
محصول : ترکیه
زبان : ترکی
کیفیت : ۷۲۰HDTV
فرمت : MKV
زمان : ۱۳۰ دقیقه
حجم : ۵۰۰ MB
لینک دانلود : مستقیم – Direct
زمان پخش : یکشنبه ها ساعت ۲۰:۰۰ به وقت ترکیه از Fox TV
زیرنویس فارسی : در حال ترجمه
کارگردان : VOLKAN KOCATÜRK
نویسنده : SÜLEYMAN ÇOBANOĞLU
بازیگران : Berk Oktay,Yıldız Çağrı Atiksoy,Murat Serezli,Fırat Albayram
خلاصه داستا
جنگیدن برای زندگی رو شاید بشه از همین بچه ماهی یاد گرفت ... که یک هفته ای میشه خودشو با استتار زنده نگه داشته ... چند روز دیگه هم تحمل کن قول میدم میارمت بیرون...
البته که من هم روحیه جنگجو دارم، فقط گاهی خسته و قفل میشم!
و صد البته که قوی هستم، فقط گاهی نیاز دارم یک دل سیر گریه بکنم برای همه نشدن ها یا دیر شدن ها...
کی  از دل اون بچه ماهی خبر داره؟!

*امروز تولد شهید عباس دانشگر هست!  :-)
نام فارسی: شمشیر بدون نام
ژانرها: اکشن، تاریخی، درام، عاشقانه
کشور: کره جنوبی
عنوان بومی: 불꽃처럼 나비처럼
دیگر اسامی: Bulkkotcheoreom Nabicheoreom , Like A Flame, Like a Butterfly
کارگردانان: Kim Yong Kyoon
نویسندگان: Lee Sook Yun
خلاصه داستان: مو میونگ مرد جنگجو و پرقدرتی که برای بریدن سرهای مخالفین جایزه می گیرد. ملکه (سو اِ) او را محافظ شخصی اش می کند این جنگجو ملکه را خیلی دوست دارد و مخفیانه عاشق ملکه می شود…
ادامه مطلب
Super Brawl Heroes v1.3.6.1 + Mod – بازی اکشن قهرمانان جنگجو مخصوص اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (خرید رایگان) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین
Super Brawl Heroes – قهرمانان جنگجو یک بازی اکشن سرگرم کننده و محبوب از استودیوی بازیسازی Byte Game برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده  است! با نصب Super Brawl Heroes برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان می توانید یک بازی دویدنی – پریدنی جالب با گرافیک دو بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیزی را تجربه کنید ک
رژیم جنگجو نوعی روزه داری متناوب است که بر اساس رژیم غذایی جنگجویان باستان ایجاد شده و اعتقاد بر این است که کاهش وزن، قدرت، نشاط و سلامتی را بهبود می بخشد.
رژیم جنگجو برای بسیاری از افرادی که به دنبال رژیم غذایی با مزایای بسیار زیاد هستند، یک رژیم غذایی جذاب است. رژیم جنگجو بدون قوانین و مقررات سفت و سخت در دیگر رژیم‌های غذایی، به شما اجازه می دهد مقادیر کمی از برخی غذاهای خاص را در طول روز هنگام روزه داری مصرف کنید و نسبتاً انعطاف پذیر
اوممکن است هرگونه اختلافی را تهدیدی تلقی کند برعلیه خود ویا اهدافش وباآن بجنگد وخرابی های جبران ناپذیری بر جای بگذارد مانند کسی بشود که کوچکترین چیزی را شخصی تلقی میکند وازکوره در میرود  وهنگامی که قدرت در دستش باشد هر کاری می کند برای پیروز شدن واین بسیار ناعادلانه است وسواستفاده از قدرت است
خواننده موزیک توی گوشم میخونه : (این زندگی سر گذر ندارد)
زیر لب تکرار میکنم این زندگی سر گذر ندارد، وقتی با همه توانش جلوت ایستادهو بهت اجازه نمیده بدون آسیب ازش بگذری
سخته
مردد میشی
بین موندن تو حاشیه امن یا رفتن و اتفاقات غیر منتظرهاینجاست که فقط میتونی بگی برای اینکه جنگجو خوبی بشی باید کتک خور خوبی هم باشی...!
پ ن : از ذهن آشفته و خسته امروز همینم زیاده...
قدیم ها وقتی کسی رهبر بود واقعا قدرت داشت مثلا رئیس یک لشگر جنگی خودش قدرتمند و جنگجو بود و از همه جلوتر هم وارد جنگ می شد اما حالا چه؟ حالا می بینی یک نفر که قادر به کشتن حتی یک پشه هم نیست نه تنها وارد جنگ نمی شود بلکه در امن ترین نقطه کشور پناه می گیرد و هدایت یک ارتش  را در دست دارد. واقعا چه اتفاقی افتاده است؟
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
محمدرضا:
به قول سردار ناصری که تو جمع یگان عملیات ویژه سپاه صحبت میکرد،ما باید برای سپاه حضرت حجت آماده شیم.
باید رزم بلد بود ، باید جنگ بلد بود.
حضرت حجت جنگجو میخواد.
شعار ما فقط اینه اللهم عجل لولیک الفرج.
اما وقتی حضرت ظهور کنه میتونیم تو سپاه حضرت خدمت کنیم و بجنگیم⁉️
چیزی از هنر جنگیدن بلدیم⁉️
_من: 
محمدرضا از ما بهترون  تا دلت بخواد هستن که بخوان جنگجو باشن.
_محمدرضا:
کی مثلا؟
کی فکر میکرد عقیل یا رسول شهید شن؟
_من:
عقیل بخ
قرارم این بود که از هشتم فروردین رسماً مثل یک جنگجو با مشکلات و محدودیت های بدنی و ذهنی مبارزه کنم.نتیجه این جنگ باید اونی باشه که می خوام.
میدونم ممکنه این حمله های عصبی تا آخر عمر هیچ وقت منو رها نکنند ولی می تونم باهاشون زندگی کنم.هر کی هر چی میخواد بگه.به نظر من شجاعت میخواد اینکه دنبال چیزی بری که بقیه به خاطر دست نیافتنی بودن بهش می خندن!!!...
و من میخوام از امروز شجاع باشم...
شب بخیر...
Be brave...Be strong...Be you
خانه رباتیک آمل با کادری مجرب و آموزش صفر تا صد ربات های مسیر یاب هلماز نور یاب جنگجو و...... 
در دوره آموزش دانش پژوهان با سه اصل رباتیک الکترونیک مکانیک برنامه نویسی اشنا میشوند 
مشاوره رایگان و برای کسب اطلاعات بیشتر به به شماره زیر تماس حاصل فرمایید 
مدیرت مهندس ابراهیمی: 09199774784 
سریال چینی The Bodyguards
نام ها: محافظان – بادیگاردها _دختر آتش _ دختر آتشینمحصول: 2016 چین از شبکه Hunan TVژانر: #اکشن | #عاشقانه | #رزمی | #کمدی | #درامتاریخ پخش: 20 مرداد 1395 – 10Aug2016قسمت ها: 37نمره: 7.5 در MDLمدت زمان: 45 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Dilraba Dilmurat – Ma Ke
خلاصه داستان: داستان این سریال در مورد دختری جنگجو است که محافظت از دیگران را به عهده میگیرد…
پارادوکس عجیبی توی زندگیمون وجود داره
اینکه لحظه ای جنگجو طلب ترین ادم روی زمین هستی و لحظه ای دیگه تبدیل به یک بزدل نا امید میشی البته همه اینا بستگی به دید تو داره
در لحظه زندگی کن مهم نیس تهش برنده ای یا بازنده ، تهش تبدیل به یک گلادیاتور قهرمان میشی یا یک سرباز شکست خورده ، تو قدم بردار از لحظه لحظه زندگیت لذت ببر و در این حین اهدافت رو فراموش نکن و به سمتش برو و هیچ فکر منفی رو تو دهنت راه اندازه ک خدابا ماست در تک تک این لحظات و نذاره گر تو
امیر المومنین علیه السلام تیر خداوند
ابن حمزه طوسی رضوان الله علیه عالم بزرگ شیعه روایت کرده است:
١١٧ / ٦ ـ ویصدق ذلك ما رواه جابر بن عبد الله ، قال : قال رسول الله صلى الله علیه وآله : « ما اعتصى علیّ أهل مملكة قط إلاّ رمیتهم بسهم الله » قلنا : یا رسول الله ، وما سهم الله ؟ قال : « علیّ بن أبی طالب ، ما بعثته فی سریة قط إلاّ رأیت جبریل عن یمینه ، ومیكائیل عن یساره وملك الموت أمامه فی سحابة تظله ، حتّى یعطی الله لحبیبی النصر والظفر ».
رسول خدا صلى ال
شجاع باشید و رویا داشته باشید. شجاع باشید و رویاتون رو به واقعیت تبدیل کنید. شجاع باشید و لبخند بزنید. شجاع باشید و حرف بزنید. شجاع باشید و مخالفت کنید. شجاع باشید و حقتون رو بگیرید. شجاع باشید و عقیده تون رو فریاد بزنید. شجاع باشید و فرار کنید. شجاع باشید و دوست داشته باشید. شجاع باشید و از کسی که دوست دارید خواستگاری کنید.
 کامل نباشید اما شجاع چرا. خوشحال نباشید اما شجاع چرا. خسته باشید و شجاع. جنگجو باشید و شجاع. تنها باشید و شجاع. تنها نباشید
حالا وقت آن بود که یتیم که درد را احساس کرده بود بتواند برای خواسته های خود بجنگد وپیروز شود پس او اهداف وحدومرزهای زندگی خودراتعیین کرداو سر پرشوری داشت وکمر همت خودرابست برای پیروزی ورقابت درزندگی وتبدیل شدبه یک دلاوروسلحشور که بانظم وجرات وجسارت خود موانع راازمیان برمیداشت. اوسرسخت ومبارز شده بود وباتلاش خود به اهدافش میرسید اوقاطعانه عمل میکرد گاهی اینقدر به فکررقابت وپیروزی بود که لذتها رافراموش میکرد ولی کم کم یاد گرفت که همیشه د
لعنتی کی سه روز شد. پشمام:|
دیروز تمرینامو واسه دبیر ریاضیم فرستادم. همون که همش داریم با هم گیس و گیس‌کشی میکنیم. همون که از اول روش کراش زدم و همچنان بااینکه بچه‌ها متفق‌القول میگن روانیه، روش کراش دارم. به‌عرعال ازین نباید گذشت که درصد من که منفی بودو رسوند به هفتاد. کامان دیگه.
بعد تمرینامو فرستااد تو گروه گفت این درست نوشته. ببینین جواباشه. فلانی فرستاده که کاملا هم درسته. فلانی که من باشم چاق و لاغرشو از یکی از عکسایی که تو گروه بود دید
دانلود فیلم Warfighter 2018 جنگجو

منتشر کننده فایل : روبیکسفا

نام فارسی فیلم : جنگجو (Warfighter)
زبان : زبان اصلی (انگلیسی)
کیفیت : BluRay 720p / BluRay 1080p
ژانر : اکشن , جنگی , مهیج
حجم : 1960 مگابایت / 900 مگابایت
کارگردان : Jerry G Angelo
ستارگان : Jerry G Angelo, Paul Logan, Michael King, David Robbins
: 8.1
زیرنویس فارسی : دارد با لینک مستقیم
جستجوی زیرنویس : کلیک کنید

خلاصه داستان : داستان
این فیلم درباره‌ی مردی به نام راستی ویتنبرگ است که عضو یگان ویژه‌ی
نیروی دریایی می‌باشد و در تلا
یارحمان 
به جایی رسیدم که وقتی خودمو از دور می بینم 
تعجب می کنم میگم وای چقدر تو غریبه ای برای من فاطمه ... ! 
زود رنج 
حساس 
منزوی 
سریع واکنش تند نشون میدم 
به هیچ وجه انعطاف پذیر 
بغض مداوم که یه روزایی اصلا نیست و برعکس یه روزایی تشدید میشه 
انتقام جو 
لجباز 
از دوستانش نه خبر میگیره و نه خبری میده 
میخنده اما الکی 
گریه می کنه اما راستی 
غرور 
تلفن جواب نمیده 
پیام ها رو دوست نداره بخونه 
جواب ها رو به زور میده 
خودخواه 
جنگجو 
عصبی 
سرش
نام فیلم: از چاندی چوک به چینChandni chowk to china ژانر: اکشن  کمدی  ماجراجویی محصول: هند بدون سانسور  سال انتشار: 2009زبان:  دوبله فارسی دوزبانه  امتیاز: 5:0از10 خلاصه داستانسیجو ، آشپز ساده اهل چاندنی چاندیه که آرزو دارد از زندگی افسرده خودش فرار کند که به ناگهان سرنوشت او تغییر میکند و دو غریبه چینی ادعا میکنند که روح یک قهرمان جنگجو از زمانهای قدیم در بدن او وجود دارد 
دانلود فیلم سینمایی Morning Star 2014 با لینک مستقیم
Download Morning Star 2014 movie

منتشر کننده
محبوب فان
فرمت
MKV

نام فیلم
Morning Star 2014
حجم
۶۰۰ مگابایت

زبان
انگلیسی
محصول
ایتالیا

ژانر
اکشن , ماجرایی , فانتزی , مهیج
بازیگران
Adrian Bouchet, Ivy Corbin, Ally McClelland, Mike Mitchell

مدت زمان
۹۱ دقیقه
کارگردان
Luca Boni, Marco Ristori

کیفیت
BluRay 720p

خلاصه داستان
در یک نبرد یک شاهزاده در حال مرگ از یک جنگجو درخواست می کند تا خبر مرگش را به پدرش یعنی پادشاه برساند. حال جنگجو با
امیر المومنین علیه السلام تیر خداوند
محمد بن ابراهیم جوینی از علمای اهل سنت عمری روایت کرده است:
۱۷۳- أخبرنی شیخنا الإمام نجم الدین عثمان بن الموفق [الأذكانی] بقراءتی علیه، قلت له: أخبرك والدی شیخ الإسلام سعد الحق و الدین محمد بن المؤیّد الحموئی قدس اللّه روحه إجازة،قال:أنبأنا شیخ الإسلام نجم الدین أبو الجناب أحمد بن عمر الخیّوقی رضی اللّه عنه إجازة قال:أنبأنا محمد بن عمر بن علی الطوسی بقراءتی علیه بنیسابور، أنبأنا أبو العباس أحمد ابن أبی
سلام مهدی حاجیانی هستم...
این پکیچ مخصوص کسانی است که در دوره ی بازی سازی با یونیتی «آموزش ساخت بازی با یونیتی »
ثبت نام کرده اند ویا به دنبال پیکج ای مناسب برای بازی سازی هستند.
درون این پیکج یک کاراکتر جنگجو با انیمیشن هایی همچون :
مردن
شمشیر زدن
پرت شدن 
ووو چیز های دیگر...
مدرس دوره ی بازی سازی با یونیتی : مهدی حاجیانی 
حجم فایل : 999 کیلوبایت
منبع : unitypackage.ir

لینک دانلود فایل :                        
Assts package

فیلم ترمیناتور 6 ; بیش از دو دهه از زمان سارا کانر جلوگیری از روز داوری ، تغییر آینده و دوباره سرنوشت نسل بشر گذشته است. دنی راموس (ناتالیا رئیسی) با برادرش (دیگو بونتا) و پدر زندگی می کند که یک ترمیناتور بسیار پیشرفته و کشنده - یک Rev-9 (گابریل لونا) در مکزیکوسی زندگی ساده ای را پشت سر می گذارد. او را بکش بقای دانی به نیروهای پیوستگی او با دو جنگجو بستگی دارد: گریس (مکنزی دیویس) ، یک سرباز پیشرفته از آینده ، و یک سارا کانر سخت جنگ (لیندا همیلتون). هما
در سرزمینی که علی احباب دارداز مردمانی جنگجو ، اصحاب داردکودک دِگر جانی ندارد تا بگوید  لب های خُشکش التماس آب دارد آه از یمن اینگونه بایستی بگویممادر به دستش کودکی بی تاب دارداما جهان در خواب آرامی است انگارکودک کشی و خواب ناز ، اعجاب دارد!مظلومیت تا کی ، بگو دنیا چگونهاشک یتیمان یمن را تاب دارد ؟ای استواران یمن قائم بمانیددنیا عقیق ناب را نایاب داردمی آید آن یاری گر مردان تنهااثبات می گردد جهان ارباب دارد
 شاعر : مهدی یوسفی فرزند عباس اه
بعد از انقلاب صنعتی به اینور، زنان به سمتی سوق داده شده اند که هرچه بیشتر مثل یک مرد فکر کنند، مثل یک مرد رفتار کنند و بیشتر و بیشتر شبیه مردان بشن. و زنانگی تبدیل به مفهومی شده که رفته رفته داره به فراموشی سپرده میشه. احتمالاً شما هم مثل من دخترای زیادی رو دیدین و می‌بینین که ناخودآگاه این حس رو القا می‌کنند که انگار با یه مرد طرفین! و تعجب میکنید از اینکه از زنانگی تنها ظاهرش باقی مونده!به قول پروفسور کارل گوستاو یونگ "زنانگی چیزی بیشتر از م
آنگاه که بتوانیم در جنگ بخندیم، در صلح نخواهیم خفت. آنگاه که بتوانیم در جنگ بخوانیم، در صلح نخواهیم نالید.آنگاه که بتوانیم در جنگ برقصیم، در صلح نخواهیم خشکید. 
جنگجو تمنّای صلح نمی‌کند، پس هماره در آرامش است. صلحجو در اشتیاق آرامش است، پس جنگ می‌سازد.
در آرزوی ثروت، فقر آفریده می‌شود،در آرزوی برکت، فقدان. در آرزوی بیداری، خواب نصیب می‌شود، در آرزوی آگاهی، عصیان.در آرزوی عشق، نفرت سر بر می‌آرد،در آرزوی آرامش، طغیان.در آرزوی زمین جدید
  یک رسانه روس نام مهاجم ایرانی زنیت را در لیست بازیکنانی آورد که نیاز به چالش جدید و تیم جدیدی دارند.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «soccer» روسیه امروز در گزارشی به بازیکنانی پرداخت که نیاز به کمک دارند تا باشگاه های خود را ترک کنند و چالش جدیدی را تجربه کنند.
در این لیست 7 نفره نام سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه زنیت نیز حضور داشت. این سایت روسی درباره سردار، نوشت: آزمون هنوز در ابتدای ر
فلاور هورن از دسته ماهی‌های گوشت‌خوار و جنگجو می‌باشد که در بیش‌تر موارد باید به تنهایی در یک آکواریوم نگهداری شود. رشد سریعی دارد و برای برجسته‌شدن سر و قرمزشدن رنگ بدن آن می‌توان از غذاهای مخصوص که در بازار موجود است استفاده نمود.

نگهداری :مثل تمام سیکلیدها، فضای بزرگ برای شنا و مخفیگاه را در آکواریوم دوست دارند ولی با گیاه طبیعی جور نیستند و شن کف را هم بهم می‌ریزند فلاورها معمولاً عادت دارند برای خودشان یک مکان یا چند نقطه در آکوا
دیشب خواب دیدم در امپراطوری روم باستان زندگی می‌کنم. جنگجویی جوان هستم و زنی زیبا دارم. شمشیری تیز در دست دارم و کمر و پاهایم شبیه به اسب‌هاست. در جنگی تن به تن در میدانی خاکی، با جنگجویی خارجی نبرد می‌کنم. وقتی نفسم می‌برد، ناگاه تیغی به پهلویم می‌زند و دردش را در مغزم حس می‌کنمبه زخم نگاه نمی‌کنم که دلم ریش نشود. به سمت جنگجو حمله‌ور می‌شوم. به سوی‌ش می‌دوم و چند قدم مانده به او، زمین می‌خورم. به پهلو، روی زمین افتاده‌ام و زنی زیبا ر
۱- چاقیبرای برخی، ممکن است تا حدودی عجیب و غریب به نظر برسد، منتها چاقی عمدتا به دلیل کم تحرکی اتفاق می افتد. به جای ساعت ‌ها دویدن بر روی تردمیل، یوگا یک روش موثر برای کاهش وزن است. طبق گفته ژورنال یوگا،  بهترین ژست ها برای از دست دادن وزن از طریق یوگا شامل ژست قایق، ژست زاویه باز و خم به جلو هستند.
۲- توده عضلانی کم و عضلات ضعیفبسیاری از مردان از داشتن عضلات بزرگ لذت می برند، زیرا آنرا جذاب می دانند؛ اما برای برخی، عضلات بزرگ جایی برای تحسین ن

برای این که اعتماد به نفس داشته باشیم ، با تمام قوای خود زندگی کنیم و در مورد خودمان احساس خوبی داشته باشیم ، چه باید بکنیم ؟باید اعتماد به نفس خود را بازسازی کنیم و این کار را با بهبود بخشیدن عزت نفس‌مان آغاز کنیم . باید یاد بگیریم هر آنچه هستیم ؛  اعم از گذشته‌مان ، اشتباهات‌مان ، بدگمانی‌هایمان ، ضعف‌هایمان و ترس‌هایمان را دوست بداریم حتی بیش از آن که یاد بگیریم خودمان را دوست داشته باشیم ، باید به عشق همچون یک آرمان بنگریم . باید جن
عمیق ترین و با احساس ترین فیلمی که دیدم . ترکیبی از عشق ، جاودانگی ، مرگ . میتونم بگم یکی از فلسفی ترین فیلمی بود که واقعا به دلم نشست. دارن آرنوفسکی کارگردانشه و احتمالا هم با فیلم بی نظیر "مرثیه ای برای یک رویا " اون رو میشناسین . الان به مورد علاقه ترین کاگردان برای من تبدیل شد.
این فیلم از سه داستان موازی شکیل شده ، یک پزشک محقق که همسرش بیماره و درحال جست و جو برای درمانه و در این حال همسرش یک کتابی رو داره درباره جنگجویی مینویسه که این میشه د
! ســــــلـــــامـــــــ !
امروز مسابقه داشتم ، مسابقه لینوکس !
الحمدلله خوب بود ؛ سوالاتش هم فتح پرچم CTF بود !
تجربه خیلی خوبی بود و حسابی هیجان داشت !
استادمون آقای محمد رضا نیلفروش هستند ...
فردا هم مسابقه ی برنامه نویسی ACM و ربات جنگجو SRC داریم !
چند روزی هست که اونقدر سرم شلوغه که دیگه وقت سر خاروندن هم ندارم !
این اوضاع هست انشاءالله تا دهم شهریور که از مسابقه مرحله نهایی و بین المللی لیگ علمی پایا بر می گردم !
مشهد دعاگوی شیعیان مولا هستم ... 
! ســــــلـــــامـــــــ !
امروز مسابقه داشتم ، مسابقه لینوکس !
الحمدلله خوب بود ؛ سوالاتش هم فتح پرچم CTF بود !
تجربه خیلی خوبی بود و حسابی هیجان داشت !
استادمون آقای محمد رضا نیلفروش هستند ...
فردا هم مسابقه ی برنامه نویسی ACM و ربات جنگجو SRC داریم !
چند روزی هست که اونقدر سرم شلوغه که دیگه وقت سر خاروندن هم ندارم !
این اوضاع هست انشاءالله تا دهم شهریور که از مسابقه مرحله نهایی و بین المللی لیگ علمی پایا بر می گردم !
مشهد دعاگوی شیعیان مولا هستم ...

دانلود فیلم گرگ مبارز | Wolf Warrior
ژانر : اکشن، جنگی، جناییتاریخ انتشار : سال 2015زبان : دوبله فارسیمدت زمان فیلم : 01:30:03امتیاز : 5.5 از 10خلاصه داستان : داستان فیلم درباره سرباز چینی با تجربه است که از قدرت و مهارت تیراندازی فوق العاده ای برخوردار هست اما او در طول یکی از ماموریت هایش با گروهی جایزه بگیر مواجه می شود که…
دانلود با کیفیت 1080p با حجم 1.55 گیگابایت
دانلود با کیفیت 720p با حجم 751 مگابایت
دانلود با کیفیت 480p با حجم 373 مگابایت
پیش نمایش فیلم گرگ م

دختر سفیر 
نام سریال : Sefirin Kiziمنتشر کننده : زیروژانر : درام، اکشنزبان : ترکیزیرنویس فارسی : چسبیده به فیلمکشور : ترکیهکیفیت فیلم : 480pفرمت فیلم : MKVسال : 2019تعداد قسمت ها : —شبکه پخش : Starروز های پخش : دو شنبه ها ساعت 22:00 – تاریخ شروع پخش 25 آذر 98کارگردان :  Volkan Kocatürk (کارگردان سریال جنگجو و حلقه )نویسنده : Başar Başaran , Emre Özdür , Meryem Gültabakبازیگران : Engin Akyürek, Neslihan Atagül, Uraz Kaygilaroglu
خلاصه داستان: ناره(Neslihan Atagul) دختر سفیر هستش و سنجر(Engin Akyürek) پسر کشاو
فکر میکنم به عنوان کسی توی پست اولش گفته به حرف زدن علاقه ای نداره زیاد حرف میزنم. ولی خب نمیدونم چرا، الان دوست دارم بنویسم.
امروز ازمون رو بد دادم. قابل پیشبینی بود. البته من نمیخوام درباره درس صحبت کنم. میدونی، من یک دوستی دارم که روزهای قبل ازمون باهم حرف میزنیم و معمولا از درس خوندنمون ناراضی هستیم و قرار میذاریم که از شنبه واقعا درست و حسابی درس بخونیم. تقریبا دوماهه این برنامه ماست. و امروز پیام نداد. منم ندادم. چون خب چی بگم؟ من دوباره
ثبت
نام ترم اول رباتیک ، دوره جدید مرداد ماه ، رو از دست ندین ( ظرفیت محدود
) ⁦✔️⁩ برای ما کلاس های رباتیک فقط آموزش خالص رباتیک نیست بلکه ایجاد
ارتباط قوی با بچه ها و خانوادهاست !.تشکیل گروه تلگرامی برای ارتباط بیشتر والدینارسال فیلم های آموزشی هر جلسه برای تمرین بیشترارسال تمرینات هفتگی برای آمادگی بیشتر بچه هاتشویق به کار گروهی و ایجاد ارتباط اجتماعی ثبت خاطرات خوش و زیبای تابستان➖➖➖➖➖➖➖➖➖هزینه ترم اول :هزینه آموزش برای ۸ الی ۱۰
ژانر : اکشن , خانوادگی , فانتزی
مدت زمان : ۱۱۴ دقیقه زبان : روسی کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV انکودر : F2M حجم : ۹۹۹ مگابایت محصول : روسیه ستارگان : Viktor Khorinyak, Mila Sivatskaya, Ekaterina Vilkova, Konstantin Lavronenko کارگردان : Dmitriy Dyachenko لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
آخرین جنگجو ، یک فیلم روسی در سبک اکشن و فانتزی محصول سال ۲۰۱۷ به کارگردانی دیمیتری دیاچنکو است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، هنگامی که ایوان دوستان جدید خود را در مکانی عجیب
دنیا جای بدیه ولی ارزش جنگیدن داره:)
گام قبلی
«دنیا یک آگهی بازرگانی نیست، پودرهای ماشین لباس‌شویی اون‌قدر تمیز نمی‌کنند، تن‌ ماهی‌ها اون‌قدر خوش‌مزه نیستن و آدم‌های واقعی اون‌قدر خوشگل و بدون مشکل نیستن. دنیای واقعی درد و رنج داره که اگه نداشت توی قرآن نمی‌گفت لقد خلقنا الانسان فی کبد»
خب توی این‌ رنج‌ها که اتفاق می‌افتن و ما باید تحملشون کنیم چی‌کار کنیم؟ چه‌طور زنده بمونیم؟ چی‌کار کنیم که به مجازات بزرگ نسل بشر یعنی تکرار، مح
انواع پای مصنوعی
انواع مختلف اعضای مصنوعی با اهداف مختلف در ذهن طراحی می‌شوند . اغلب این اهداف به محل قطع عضو و نیازهای بیمار بستگی دارند .
کدام دست مصنوعی چیست ؟
Prosthetics ساخت ، تکامل و عادت به نصب اندام‌های مصنوعی به نام Prosthetics است . این باعث بهبود زندگی و عملکرد افراد با تلفات عضو می‌شود . اعضای مصنوعی باید ترکیبی منحصر به فرد از هم ترازی مناسب ، مواد ، طراحی و ساخت‌وساز باشند .
prostheses عضو پایین‌تر ممکن است پایداری را در راه رفتن و ایستادن ، ذ
دوم محرم ورود کاروان سیدالشهدا به کربلا
نینوا ( و کربلا)زمان: پنج‌شنبه دوم محرم الحرام 61 هجرینینوا جایی است که حرّ دستور یافت حضرت را در بیابانی بی آب و علف و بی دژ و قلعه فرود آورد. امام برای اقامت در محل مناسب‌تری، به حرکت خود ادامه داد تا به سرزمینی رسید. اسم آنجا را سوال فرمود؛ تا نام کربلا را شنید، پس گریست و فرمود: پیاده شوید، اینجا محل ریختن خون ما و محل قبور ماست، و همین جا قبور ما زیارت خواهد شد، و جدم رسول خدا چنین وعده داد.
عبیدالله ب
این‌روزا از هرچیزی که بخاطرش ایستادم متنفرم. از دوره و هر مدالی که ممکنه بگیرم متنفرم. جلوی آینه وایمیسم و خودمو نگاه می‌کنم و می‌پرسم ارزششو داشتی؟ تو خونه فریادا می‌ره تا آسمون و من زیر پتو می‌لرزم که بخاطر اینا این بلا رو سر زندگیم آوردم؟
پاهام جون راه رفتن نداره. دویست‌کیلو وزنه رو سینمه. همه زندگیم می‌لرزه. دنیا به گریه‌ی بزرگِ بی‌فایده‌ست. چون که همه‌ش بی‌فایده‌ست.  دیگه راهی واسه درست شدنِ هیچی وجود نداره.
روزی هزاربار آرزو می
دانلود سریال دختر سفیر – Sefirin Kizi محصول 2019| کیفیت عالی HDTV,720p + لینک مستقیم | زیرنویس فارسی قسمت 07 قرار گرفت
دانلود سریال Sefirin Kizi
نام سریال : Sefirin Kiziمنتشر کننده : ترک دیزی ژانر : درام، اکشنزبان : ترکیزیرنویس فارسی : چسبیده به فیلمکشور : ترکیهکیفیت فیلم : 480p-720pفرمت فیلم : MKVسال : 2019تعداد قسمت ها : —شبکه پخش : Starروز های پخش : دو شنبه ها ساعت 22:00 – تاریخ شروع پخش 25 آذر 98کارگردان :  Volkan Kocatürk (کارگردان سریال جنگجو و حلقه )نویسنده : Başar Başaran , Emre Özdür , Meryem Gült
دانلود سریال دختر سفیر – Sefirin Kizi محصول 2019| کیفیت عالی HDTV,720p + لینک مستقیم | زیرنویس فارسی قسمت 06 قرار گرفت
نام سریال : Sefirin Kiziمنتشر کننده : ترک دیزی ژانر : درام، اکشنزبان : ترکیزیرنویس فارسی : چسبیده به فیلمکشور : ترکیهکیفیت فیلم : 480p-720pفرمت فیلم : MKVسال : 2019تعداد قسمت ها : —شبکه پخش : Starروز های پخش : دو شنبه ها ساعت 22:00 – تاریخ شروع پخش 25 آذر 98کارگردان :  Volkan Kocatürk (کارگردان سریال جنگجو و حلقه )نویسنده : Başar Başaran , Emre Özdür , Meryem Gü
دانلود سریال دختر سفیر – Sefirin Kizi محصول 2019| کیفیت عالی HDTV,720p + لینک مستقیم | زیرنویس فارسی قسمت 05 قرار گرفت
نام سریال : Sefirin Kiziمنتشر کننده : ترک دیزی ژانر : درام، اکشنزبان : ترکیزیرنویس فارسی : چسبیده به فیلمکشور : ترکیهکیفیت فیلم : 480p-720pفرمت فیلم : MKVسال : 2019تعداد قسمت ها : —شبکه پخش : Starروز های پخش : دو شنبه ها ساعت 22:00 – تاریخ شروع پخش 25 آذر 98کارگردان :  Volkan Kocatürk (کارگردان سریال جنگجو و حلقه )نویسنده : Başar Başaran , Emre Özdür , Meryem Gü
دانلود سریال دختر سفیر – Sefirin Kizi محصول 2019| کیفیت عالی HDTV,720p + لینک مستقیم | زیرنویس فارسی قسمت 10 قرار گرفت
نام سریال : Sefirin Kiziمنتشر کننده : ترک دیزی ژانر : درام، اکشنزبان : ترکیزیرنویس فارسی : چسبیده به فیلمکشور : ترکیهکیفیت فیلم : 480p-720pفرمت فیلم : MKVسال : 2019تعداد قسمت ها : —شبکه پخش : Starروز های پخش : دو شنبه ها ساعت 22:00 – تاریخ شروع پخش 25 آذر 98کارگردان :  Volkan Kocatürk (کارگردان سریال جنگجو و حلقه )نویسنده : Başar Başaran , Emre Özdür , Meryem Gül
هوالرئوف الرحیم
الان تو رختخواب. هی این پهلو اون پهلو می کردم و تو هر پهلو یاد یه بخش از زندگیم می افتم که گره ی کوری افتاده بود و من جنگجو نبودم.
خب بعضی از آدمها هم اینطورین.
من تنها گزینه ای که باید اون چیز برام داشته باشه راه اومدنشه. باید دوستش داشته باشم و اون چیز هم من رو دوست داشته باشه تا بتونم باهاش راه بیام.
چند باری در می زنم. باز نکردن می رم. محکم هم می رم. نه شکست خورده.
تو دوستی هام. تو انتخابهام.
الان داشتم به سال کنکورم فکر می کردم که
دانلود سریال دختر سفیر – Sefirin Kizi محصول 2019| کیفیت عالی HDTV,720p + لینک مستقیم | زیرنویس فارسی قسمت 07 قرار گرفت
نام سریال : Sefirin Kiziمنتشر کننده : ترک دیزی ژانر : درام، اکشنزبان : ترکیزیرنویس فارسی : چسبیده به فیلمکشور : ترکیهکیفیت فیلم : 480p-720pفرمت فیلم : MKVسال : 2019تعداد قسمت ها : —شبکه پخش : Starروز های پخش : دو شنبه ها ساعت 22:00 – تاریخ شروع پخش 25 آذر 98کارگردان :  Volkan Kocatürk (کارگردان سریال جنگجو و حلقه )نویسنده : Başar Başaran , Emre Özdür , Meryem Gült
دانلود سریال دختر سفیر – Sefirin Kizi محصول 2019| کیفیت عالی HDTV,720p + لینک مستقیم | زیرنویس فارسی قسمت 08 قرار گرفت
نام سریال : Sefirin Kiziمنتشر کننده : ترک دیزی ژانر : درام، اکشنزبان : ترکیزیرنویس فارسی : چسبیده به فیلمکشور : ترکیهکیفیت فیلم : 480p-720pفرمت فیلم : MKVسال : 2019تعداد قسمت ها : —شبکه پخش : Starروز های پخش : دو شنبه ها ساعت 22:00 – تاریخ شروع پخش 25 آذر 98کارگردان :  Volkan Kocatürk (کارگردان سریال جنگجو و حلقه )نویسنده : Başar Başaran , Emre Özdür , Meryem Gül
دانلود سریال دختر سفیر – Sefirin Kizi محصول 2019| کیفیت عالی HDTV,720p + لینک مستقیم | زیرنویس فارسی قسمت 09 قرار گرفت
دانلود سریال دختر سفیر – Sefirin Kizi محصول 2019| کیفیت عالی HDTV,720p + لینک مستقیم | زیرنویس فارسی قسمت 11 قرار گرفت
When In Rome v1.0

یکی دیگر از سری بازی های دوست داشتنی استراتژیک است که نسخه اول آن ساعاتی پیش برای آندروید در گوگل پلی منتشر شد , در این بازی شما در نقش فلاویوس که یک جنگجوی قدرتمند رمی بوده ظاهر میشوید که به دلیل مجروح شدن بازنشسته شده و دنبال ساخت یک زندگی خوب برای خود است , او دیگر جنگجو نیست و ثروتش را نیز از دست داده . دولت رم در پی گسترش مرز های خود است و به فلاویوس پیشنهاد میدهد که به عنوان مربی به کسانی که به شهرهای جدید می آیند آموزش داده و به
آخرین روزهای پیش ثبت نام برای تیرماه هست لطفا زودتر اقدام کنید
تمامی فیلم ها و نمونه ربات ها در سایت اینستاگرام رباتیک گرگان قرار داره . با کلیک بر روی عکس بالا به صفحه اینستاگرام ما برید و از کارهای ما دیدن کنید ربات جنگجوربات فوتبالیستربات آتش نشانو کلی رباتهای دیگه ......این یک سرمایگذاری است ، جدی بگیرید آموزش در کنار یک سرگرمی سالم. برنامه کلاس های رباتیک تابستان ۹۸ :پسرها :روز های زوج ساعت ۱۰.۵ الی ۱۲.دخترها : یکشنبه ها ۹ الی ۱۰.۵سه شنبه
آخرین روزهای پیش ثبت نام برای تیرماه هست لطفا زودتر اقدام کنید
تمامی فیلم ها و نمونه ربات ها در سایت اینستاگرام رباتیک گرگان قرار داره . با کلیک بر روی عکس بالا به صفحه اینستاگرام ما برید و از کارهای ما دیدن کنید ربات جنگجوربات فوتبالیستربات آتش نشانو کلی رباتهای دیگه ......این یک سرمایگذاری است ، جدی بگیرید آموزش در کنار یک سرگرمی سالم. برنامه کلاس های رباتیک تابستان ۹۸ :پسرها :روز های زوج ساعت ۱۰.۵ الی ۱۲.دخترها : یکشنبه ها ۹ الی ۱۰.۵سه شنبه
سال پیش دانشگاهی خیلی رومون فشار بود. فراتر از تمام بچه های پیش دانشگاهی دیگه
چون ما مدرسه مونو تغییر داده بودیم و همه میگفتن شکست میخورین. دائم القا میکردن و ما مثل یه جنگجو ایستاده بودیم
حتی بعضیا از روی ترحم غرورمونو خرد میکردن و به تصمیم مون احترام نمیذاشتن. این بیشتر درد داشت.
خیلی صبوری کردم. شاید 7 ماه تحت فشار دائم. تا سنجش اصلی یعنی بعد عید، هیچکس رومون حساب نمیکرد.
اون موقع ها وضعیت سفید نشون میداد؛ نوبه اول پخشش بود.
یه شب ، ساعت 8 که
کتاب چهار میثاق با
عنوان فرعی، کتاب خرد سرخپوستان تولتک، اثری ماندگار از دون میگوئل روئیز
است. در تقدیم نامه‌ى کتاب چهار میثاق آمده است:

تقدیم به حلقه‌ى آتش؛
آنان که این راه را رفته‌اند، آنان که در راهند و آنان که خواهند آمد تا قدم در
راه بگذارند.

این کتاب خردنامه‌ى
مردمان سرخ است؛ مردمانى آگاه به ذات و خرد آدمى. آن‌ها که تن و روان را از هم
گسسته نمى‌پنداشتند و مى‌دانستند هرچه هست در پیوند با مام طبیعت تجلى مى‌یابد.
دون میگوئل روئیز، مر
دیگر دلیلی برای ایستادن ندارم. دلیل‌های سابق چه باقی باشند و چه نه، دیگر کافی نیستند. 
اولَش که قرار بود مادرانگیِ مادر را به غلیان نیندازم. باید سکوت می‌کردم و پشت درهای بسته بغض می‌کردم و اشک هم ممنوع، چون چشم را سرخ می‌کند. بعد باید مراقب می‌بودم که نه تو بفهمی و نه آن دوستِ کثافتِ مطلقت که جز تو کسی را برای خودم نگذاشته‌بودم در جهان. صمیمی‌ترین دوستم را از دست داده‌بودم و تنهای مطلق بودم. بعدترش نباید می‌گذاشتم کسی در آن مدرسه‌ی مسخ
سلام دوستان عزیز
اگر دنبال یک تیم قوی جهت آموزش رباتیک به فرزندانتون هستید ،
اگر برای فرستادن فرزندتون به کلاس رباتیک هدفی دارید و دوست دارید یک مهارت جدید را یادبگیرد ،
گروه رباتیک آروند در خدمت شما عزیزان است .
شرکت صنایع الکترونیک و رباتیک آروند با شماره ثبت 12868 در سال 97 به صورت تخصصی در راستای ارایه خدمات آموزشی به صورت رسمی شروع به فعالیت کرد .
این گروه دارای 5 سال تجربه صنعتی الکترونیک و برنامه نویسی و همچنین اعضای این تیم دارای ثبت اخت
سلام دوستان عزیز
اگر دنبال یک تیم قوی جهت آموزش رباتیک به فرزندانتون هستید ،
اگر برای فرستادن فرزندتون به کلاس رباتیک هدفی دارید و دوست دارید یک مهارت جدید را یادبگیرد ،
گروه رباتیک آروند در خدمت شما عزیزان است .
شرکت صنایع الکترونیک و رباتیک آروند با شماره ثبت 12868 در سال 97 به صورت تخصصی در راستای ارایه خدمات آموزشی به صورت رسمی شروع به فعالیت کرد .
این گروه دارای 5 سال تجربه صنعتی الکترونیک و برنامه نویسی و همچنین اعضای این تیم دارای ثبت اخت
برخی سخنان واقعا فتنه است؛ آسمان ریسمان دوختن برای اختلاف
افکنی بین نژادها!!

مثلا می گویند: پارس که صدای سگ است، توسط عرب ها به ایرانی
ها گفته شده است. چون عرب ها قائلند فارس ها مثل سگ پارس می کنند و صدایشان واضح نیست!!!

در حالی که باید دانست فارس در زبان عرب به معنای سوارکار
می باشد و در زبان فارسی، به صورت «پارس» نیز تلفظ شده است؛ مثل فیل و پیل. پس هیچ
رابطه ای در زبان عربی بین فارس و صدای سگ وجود ندارد. علاوه بر آنکه املای درست این
واژه در فا
استفراغ دخل بیماری که به طرف طور کامل هشیار نیست، خطرناک است؛ سبب مواد استفراغی فصل کنار واصل سارق تنفسی میشود و الکل و بعضی از داروها با گشادکردن رگهای سطحی پوست سبب از دستدادن دمای بدن بیمار یا هیپوترمی میشود. شرنگ ممکن است با خوردن، تنفس، تزریق و ربایش از قطاع الطریق پوست یا پاشیدن برای چشم، رسیده بدن شود. کیسه خواب پَر ماموت از بهترین نوع کیسه خواب های موجود مدخل بازارهای کل دنیاست . اگر پیشنهادی برای بهبود کیفیت کیسه خواب دارید، حتماً
چشم سائورون
بخشی از کاری که هر اقتباس فیلم با یک کتاب باید انجام دهد ، بیان صریح آن است. در حالی که کتاب ها مکان های مناسبی برای استدلال ها و استعاره ها هستند ، این کار این فیلم است که بصری همه چیز را هجی کند. پیتر جکسون نقش خود را هنگام بازگشت پادشاه بسیار جدی گرفت و منجر به یکی از تصورات غلط اصلی ما شد: اینکه سائورون یک چشم بزرگ است.
وقتی مخاطبان برای اولین بار سائورون را می بینند ، او یک مبارز برجسته در توالی نبرد فلاش بک در آغاز بورس حلقه است.
هروقت کسی راجع به عشق صحبت می‌کنه، احساس می‌کنم قلبم فلجه. احساس می‌کنم یه سد محکمم که یه تَرَک کوچک داره و یه بچه‌ی شیطون اون رو دیده و به جای این‌که پطروس باشه و بپوشوندش، یه پتک دست گرفته و داره عمیق‌ترش می‌کنه. احساس می‌کنم اسفندیارم. از رویین‌تن بودن به خودم غرّه‌ام، تا این‌که رستم زه کمونش رو می‌کشه و تیر دو شاخه رو به سمت چشمام روونه می‌کنه. احساس می‌کنم آشیلم؛ از فرق سر تا نوک پا فقط یه نقطه ضعف کوچولو دارم و از همون‌جا ضربه می
یک تابستان گرم با کلاس های تخصصی رباتیک و الکترونیک آروند
برگزاری کلاس های گروهی و پر نشاط رباتیک در گرگان

این دوره ها در 4 ترم پر محتوی و کاملا متفاوت از گروه های آموزشی دیگه برگزار میشه .
هدف ما حذف هزینه های اضافه و افزایش کیفیت آموزش با ساماندهی مطالب و بسته های آموزشی است .کلاس های رباتیک یک سرمایه گذاری مناسب برای پرورش فرزندان این کشور هست ، لطفا جدی بگیرید !
به طور مثال بسته آموزشی ربوکاپ با بیش از ۳۰ عنوان ساختنی برای دو ترم آموزشی که
چکیده ای در مورد ربات ها:
ربات ها از ابتدای ساخت تنها یک هدف ساده
و مشترک داشته اند آن هدف آسان کردن کارها برای بشریت بوده است

امروزه ربات هایی که ساخته می شود نیز با
توجه به مدل ها و استفاده هایی که از آن ها می شود دارای اهداف  بسیار زیادی هستند ولی در همه آنها گوشه چشمی هم
بر این هدف که هدف مشترک آن ها است وجود دارد همانطور که گفته شد ربات هایی که امروزه
ساخته می شود اهداف بسار متنوعی دارندبعضی از آنها برای نجات جان انسان ها از زیر آوار
طراحی
دوست خوبم مهرداد رسولی، برای روزنامه همشهری با امیر علی‌اکبری، از فایترهای بزرگ دنیا مصاحبه‌ای اختصاصی داشته است. چند تا از جمله‌های بیان شده خیلی خوب‌اند، به درد مبارزان مسیر موفقیت حتماً خواهد خورد. با هم این جمله‌ها را مرور می‌کنیم:
- هنرهای رزمی ترکیبی یعنی مبارزه تمام عیار؛ مبارزه و جنگیدن برای بردن و نباختن. اینجا اگر قرار باشد پهلوان‌بازی دربیاوری و در فضای کشتی بمانی هیچ اتفاق خاصی برایت رخ نمی‌دهد و بعد از مدتی خسته می‌شوی و
نام سریال: Warrior
ژانر:  درام ، اکشن ، تاریخی
محصول :ایالات متحده آمریکا
سازندگان: Jonathan Tropper
ستارگان: Jason Tobin, Andrew Koji, Olivia Cheng
زبان :English
سالهای پخش: ۲۰۱۹
شبکه پخش کننده:cinemax
اطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان: سریال «جنگجو» براساس ایده‌ای از “بروسلی” که در سال ۱۹۷۱ قصد ساخت آنرا داشت، برگفته شده است و دنیای مرموز محله‌چینی‌های سان فرانسیسکو را دردوران بعد از جنگ داخلی امریکا به تصویر می‌کشد. یک نابغه هنرهای رزمی به تا
مشهد، مقدس ترین شهر مذهبی کشورمان ایران است که اکثر مردم حداقل یکبار به این دیار سفر کرده اند و جدای از فیض معنوی ،در بازار مشهد گشت و گزار کرده اند و با کسبه و مردم مشهد برخورد داشه اند،مردم مهربان و صمیمی مشهد دارای اخلاق و روحیات خاصی هستند که اصفهان تور در این مطلب قصد دارد به آن بپردازد،پس با ما همراه شوید:
این شهربه دلیل وجود بارگاه مقدس امام رضا(ع)و همجواری با راه ابریشم وقابلیت های کشاورزی ازقدیم خصلت مهاجر پذیر بودن را به صورت یک ویژ
Nausicaä of the Valley of the Wind
این انیمیشن برگزیده‌ی سازمان حفاظت محیط زیسته.
هزار سال از سقوط جامعه‌ی صنعتی میگذره. سموم و الودگی‌هایی که انسان‌ها ساختن، وارد جنگل‌ها شد. حشرات جهش یافته شدن و درخت‌ها و گیاهان تغییر کردن. سم توی هوا جریان پیدا کرد و تمدن بشری کوچیک شد و به هرجایی که میتونست فرار کرد.
توی دهکده‌ای که به خاطر طبیعت خاصش از شیوع سم مصون مونده بود، دختری به اسم نااوشیکا هست. این دختر شاهزاده ی دهکده ی باده. نااوشیکا با همه فرق میکنه. ا
رمان تاریک ترین شب
دانلود رمان تاریک ترین شب از جنا شوالتر با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا نسخه کامل با ویرایش مجدد و لینک مستقیم رایگان
برای اولین بار از رسانه رمان بوک داستان خارق العاده ای را بخوانید از دختری به نام اشلین که در یک شب تاریک، قدم به جنگلی میگذارد تا به قلعه رازآلودی که در نوک کوه است برسد چون شنید است آنجا مردانی هستند که می توانند به او کمک کنند تا تواناییش را کنترل کند، از مردم شهر شنیده که این مردها فرشته هستند اما ا
نسخه دوبله فارسی (دو زبانه) اضافه شد
منتشر کننده فایل: Film2Movieژانر : ترسناک , رازآلود , فانتزی
 ۵٫۱/۱۰ از ۲,۶۷۰ رای
مدت زمان : ۷۲ دقیقهزبان : انگلیسیکیفیت : BluRay 720p فرمت : MKVانکودر : F2Mحجم : ۶۵۰ مگابایتمحصول : آمریکاستارگان : Christopher Rygh, Cora Kaufman, Nick Soole, Kevin Stewartکارگردان : Jordan Downeyلینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
توضیحات دوبله :
دوبله فارسی فیلم سینمایی شکارچی سر
خلاصه داستان :
شکارچی سر ، فیلمی فانتزی و ترسناک محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردا
  یک رسانه روس در تحلیلش عنوان کرد که پیشنهادهای رسیده از ایتالیا و انگلیس برای جذب مهاجم ایرانی زنیت منطقی است.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «sportrbc» روسیه در گزارشی عنوان کرد که آمار و ارقام سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت سن پترزبورگ باشگاه های لاتزیو و کریستال پالاس را مجاب کرده تا به دنبال جذب این مهاجم باشند.
این سایت نوشت: مهاجم ایرانی در تاریخ یک فوریه 2019 با زنیت قرارداد امضا کرد. او به صورت می
فرار عمر از جنگ احد و عتاب و هجوم شدید امیر المومنین علیه السلام بر فراریان از جنگ
علی بن ابراهیم قمی قدس الله روحه الشریف عالم و مفسر بزرگ شیعه می‌نویسد:
وروی عن ابی واثلة شقیق بن سلمة قال كنت اماشى عمر بن الخطّاب اذ سمعت منه همهمة، فقلت له مه، ماذا یا عمر؟ قال ویحك أما ترى الهزیر القضم ابن القضم، والضارب بالبهم، الشدید علی من طغى وبغى، بالسیفین والرایة، فالتفت فاذا هو علی بن ابی طالب، فقلت له یاهذا هو علی بن ابی طالب، فقال ادن منی احدثك عن
از تمام سوالات کنکور 97 فقط سوال مسخره ی فیزیکش را یادم مانده بود؛ همان که از تبخیر و میعان و تصعید پرسیده بود. جز آن سوال، حتی همان روز بعد از کنکور هم دیگر چیزی یادم نمانده بود. انگار که آن 4 ساعت و 10 دقیقه ی هشت تیر نود و هفت، از صفحه زندگی ام حذف شده باشد. انگار یک نفر همان موقع که مراقب پاسخبرگ را گرفته بود، تمام آن دقیقه ها و ساعت ها را پاک کرده بود.ساعت 8 بود. اضطراب داشتم. از مواجهه ی دوباره با سوالات کنکوری که دوستش نداشتم میترسیدم. با دینی ش
مجموعه شعر «خیال قوشو» سروده ایمان قلی پور بازگشتی به اسفندماه سال ۱۳۶۲ است که با بیانی شاعرانه اتفاقات را شرح می‌دهد.
به گزارش آذربایجان پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مجموعه شعر«خیال قوشو» سروده‌ ایمان قلی پور بازگشتی‌  به اسفندماه سال ۱۳۶۲ است.
بیانی شاعرانه از رزمندگان به‌ویژه رزمندگان لشگر ۳۱ عاشورا در عملیات خیبر، گفته‌ها و ناگفته‌های مردان خفته در خاک مجنون و طلائیه در این کتاب دیده می‌شود. این منظومه، ضمن روایت این نبر
ایرانیان بعد از مرگ بهرام به ایران برمی گردند تا ببینند که شاه چی دستور میده. کیخسرو به خاطر کشتن فرود از اون ها روی برمی گردونه و اون ها به رستم روی میارند تا شفاعتشون رو بکنه؛ سرانجام شاه طوس و سپاهش رو می بخشه و اون ها رو دوباره به جنگ تورانیان می فرسته. بزرگ سپاه توران کسی نیست جز پیران :) ایرانیان به پیران پیشنهاد می کنند که به خاطر خوبی هاش در حق سیاوش و کیخسرو به ایران ملحق بشه تا آسیب نبینه اما پیران یار وفاداریه بنابراین نمی پذیره!
سپاه
انشا اول درمورد کفش
مقدمه : کفش ، وسیله ای که یکی از عوامل تفاوت بچه پولدار ها با فقیران است ، وسیله ای که برای راحتی پای شما با ریگ های خیابان می جنگد ، کلمه ای که تداعی کننده ی اشک های بچه ها برای نوع چراغ دار آن است .
بند : به راستی این کفش چیست که درباره ی آن فیلم های زیادی ساخته و شعر های زیادی سروده و پول های زیادی صرف آن شده و می شود ؛ مردم قبل از تولید اولین کفش جهان چه می کرده اند ؟ چه نقش هایی که این کلمه ی به ظاهر کوچک کفش در زندگی های ما دا
یاعلی(ع) ای نور چشم مصطفی(ص)مایه ی فخر تمام انبیاء
ای که می بخشی تو خاتم در رکوعاصل ایمان هستی و اوج خشوع
چون که می جویی رضای کردگارمی دهی جان تا که باشی رستگار
چون ولایت ترجمان کوثر استبی ولای تو رسالت ابتر است
آیه ی اکمال دین در شان توستآیه ی الصادقین در شان توست
ای که حق بودی تو از روز نخستآیه ی خیرالبریه مدح توست
ای که هستی رهنمای متقیندر میان مؤمنان صالح ترین
آیه ی انفاق شرح حال توستبذل و بخشش، بخشی از اعمال توست
 آیه ی نجوا که آمد بر رسول(
کتاب آموزش بوکس رایگان
این کتاب بهترین و حرفه ای ترین کتاب آموزش بوکس می باشد که اساتید حرفه ای و مجرب این رشته در حجم 89 صفحه تدوین کرده اند.

دانلود فایل

آموزش دانلود کتاب از گوگل بوکس (Google Books) • همراه با علم ... https://baelm.net › tag › آموزش-دانلود-کتاب-از-گوگل-ب... - Translate this page آموزش دانلود کتاب از گوگل بوکس (Google Books). کامپیوتر و اینترنت | چگونه از Google Books کتاب دانلود کنیم؟ مه 22, 2014 0. اگ
خب تا اونجا پیش رفتیم که ایرانیان که برای انتقام خون سیاوش با تورانیان می جنگیدند، شکست خوردند ولی کیخسرو رستم رو برای یاری فرستاد و رستم یکی از بزرگان سپاه توران رو کشت و بخت برگشت. حالا بقیه داستان رو گوش کنید:
رستم یکی دیگر از سران سپاه توران را با وجودی که از وی امان می خواهد، می کشد. سرانجام هومان به پیش می رود تا ببیند این جنگجو کیست! اما می دانید که رستم اهل گفتن رسم و نشان نیست! * پس از گفت و گویی، رستم که نرمی گفتار هومان را می بیند به او
تم برای جشن تولد باید باشد؟
امروزه معمولا برای برگزاری هر جشنی تم مخصوصی را در نظر می گیرند تا در تزئینات، پوشش و پذیرایی خود آن را به کار گیرند. انتخاب تم برای جشن های مختلف همچون تولد و سیسمونی با انتخاب یک رنگ مشخص و با توجه به علایق افراد صورت گرفته و به صمیمیت حال و هوای جشن شما کمک شایانی خواهد کرد. ما در این مقاله در خصوص اهمیت انتخاب تم برای جشن با شما سخن خواهیم گفت؛ پس اگر قصد برگزاری جشنی را دارید ما را تا پایان این متن همراهی کنید.
ان
دانلود فیلم دوبله شکارچی سر The Head Hunter 2018 با کیفیت عالی
دانلود فیلم شکارچی سر با دوبله فارسی – دانلود فیلم The Head Hunter 2018 با دوبله فارسی
پیش نمایش فیلم اضافه شد
کیفیت BluRay 1080p اضافه شد

نام لاتین فیلم : The Head Hunter
نام فارسی فیلم: شکارچی سر 
سال انتشار فیلم: ۲۰۱۸
ژانر(موضوع): ترسناک | فانتزی 
ستارگان: Christopher Rygh, Cora Kaufman
کارگردان: Jordan Downey
منتشر کننده : نیلو دانلود
مدت زمان فیلم: ۷۲ دقیقه
کیفیت: BluRay  ۱۰۸۰p + BluRay 720p + BluRay ۴۸۰p
حجم فیلم: ۳۷۰+۷۰۰+۱۳۰۰  مگابای
میگم من اگر برم حرم یک وقت بد نباشد نمی تونم از این مدل عکسا که تصویر گوشی در جوار حرم هست منتشر کنم ؟؟
اسکرین شات بگیرم قبوله؟؟
داشتم فکر میکردم اصلا یک روز مختص الوبلاگیون  برم حرم بعد داشتم تو ذهنم لیست میگرفتم اسم ها رو با حداکثر یک جمله:
رفیق جان راهشو پیدا کنه و نور خدا بتابه به زندگیش ، چند موردی که دلش میخواهد بهشون برسه
سرور جان آرامش گمشده اش رو پیدا کنه❤️
آلا خانوم سلامت و تندرست باشه و دوباره مستحکم باشم...
برادر معز (بقیه اش یادم ن
بهشت
کجاست؟

آقای سهیل رضایی در قسمت دوم فایل صوتی جستجوگر (زندگی
برازنده من) در پاسخ به شخصی که میترسید که در انتهای مسیر زندگیش بهشتی وجود
نداشته باشه خیلی زیبا بهشت رو توصیف کردند که پاسخ بسیاری از سوالها و ترسهای من
رو هم شامل میشد.
بهشت اصلا
داشتنی نیست. بهشت ساختنیه
در طول سفر، بهشت پله ای ساخته میشه و اینطوری نیست
که بری ببینی اوهههههه سرزمین موعود!!!!
بلکه داره آروم آروم از طریق 6 روش ذیل بهشت خلق
میشه
1-رشد اعتماد به نفس
2-گسترش ارتباطات
۱۰ ثانیه به عکس بالا نگاه کنید. خیلی اعصاب خوردکنه. نه؟

من هیچوقت نرفتم دنبال معنای واقعی کلمه «جهان سوم» و سعی کردم معناش رو از روی مثال‌هاش یا جاهایی که به کار میره به دست بیارم. شاید منطقی نباشه ولی معنایی که در ذهن من برای این کلمه شکل گرفت این جمله بود:

اگر فرض کنیم آینده هر نفر تابع "تلاش خودش" و "عوامل بیرونی" باشه، جهان سوم جاییه که عوامل بیرونی مستقل از تلاش هر نفر می‌تونه آینده‌اش رو به فنا بده. در واقع فرض کنید دو تا تابع داریم که
وکیل حرفه ای در تهران
وکیل حرفه ای در تهران ، گروه وکیل الرعایا یک تیم حقوقی منحصر به فرد در زمینه های حقوقی است که بیش از 15 سال در خدمت مردم ایران هستند .
موفقیت در حل و فصل مسائل حقوقی ما ناشی از بیش از 10 سال تجربه وکالت در مذاکره در مورد همه ی پرونده ها می باشد .
تخصص ما در این زمینه به ما اجازه می دهد تا به عنوان یک شرکت حقوقی برتر  در بین مردم باشیم .
تیم وکیل الرعایا برای خدمت به مشتریان خود افتخار می کند .
شما همیشه با یک وکیل حرفه ای صحبت خو
بخش 1- جنگجو بودن، جنگیدن به خاطر حقوق و خواسته ها، به ذاته ویژگی خوبیه و میتونه از خصوصیات یه آدم قوی و کنشگر باشه. ولی همین روحیه گاهی میتونه دست و پا گیر هم بشه؛ وقتی یادمون بره کجا نباید ازش استفاده کنیم...
به نظرم هیچ جنگ و مجادله ای برنده نداره؛ آدم ها در انتهای جنگ یا غالب میشن و یا مغلوب، اما در هر صورت برنده نمیشن. چون هر دو جانبِ ماجرا چیزهایی رو میبازن و همین چیزها باعث میشن حتی در صورت پیروزی هم شادی رو عمیقاً تجربه نکنن. وقتی این فک
فیلم "سایه" محصول سال 2018 اثر "ژانگ ییمو" کارگردان چینی، مجموعه ای مصور از سایه روشنهای زیبا و فرمهای هدایت شده در یک ترکیب بندی خلاقانه است. موضوع اصلی و مورد مناقشه در "سایه" مالکیت و قدرت است. یک پادشاه قلدر شهری بنام جینگ را تصاحب کرده و در مقابل، پادشاه جوان منطقه "پی " شدیدا از مبارزه واهمه دارد و همواره دم از صلح می زند. اما یکی از فرماندهان شجاع او بدون هماهنگی سراغ ژنرال شهر غصب شده می رود و تقاضای جنگ تن به تن می کند. حاکم پی از این واقعه ن
تراویس فیمل ، که نقش اصلی و قدرتمند رهبر Ragnar Lothbrok را بازی می کند ، ممکن است با همتای روی صفحه نمایش خود مشترکات کمی داشته باشد ، اما آنها از نظر جهاتی نیز بسیار متفاوت هستند. به عنوان مثال ، قبل از اینکه او به عنوان یک ویلن جنگجو شناخته می شود ، فیمل به دلیل ایجاد تصادف به عنوان مدل لباس زیر Calvin Klein مشهور شد.
زندگی فیمل با ظهور شهاب سنگ از آغاز حقیر او که در مزرعه لبنیات در استرالیا رشد می کند ، مشخص شده است ، اما این یک انتقال یکپارچه به شهرت باز

5 نکته مهم برای کاهش وزن دکتر محمدحمید علوی
راد

راهنمایی های سالم و آسان

اگر طرفدار دکتر اوز شبیه من هستید، می دانید
دکتر Oz
دانش فراوان دارد، وقتی که به سلامتی و از دست دادن وزن می رسد. از پوشش دادن رژیم لاغری موثر هورمون HCG
به ترکیب کوکی ها خوشمزه برای نشان دادن آخرین روند تمرین، Dr. Oz Show
تقریبا همیشه به شما چیزی جدید می آموزد. یکی از بهترین قسمتهای نمایش، مشاوره
کاهش وزن دکتر اوز است. ما اخیرا لیستی از نکات مهم در مورد کاهش وزن خود را برای
https://www.instagram.com/cnhamid.ir
www.CnHamid.ir
وحید خسروی؛ کارآفرین و میلیاردر موفق
ایده پردازان سال ۹۰ با هدف اشتغالزایی مستمر با بیش از ۴۰۰ نماینده فعال و ارائه خدمات به انتخاب بیش از ۵۰۰۰۰ ارگان، سازمان، شرکت و اشخاص حقیقی و تعهد به اجرای فعالیت های با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز فعالیت خود را آغاز کرد.
در کشور عده‌ای از جوانان هستند که معتقدند سکوی پرش برای رسیدن به کار مناسب، مدارج علمی بالا و وجهه اجتماعی خوب فقط با اراده و تلاش شخص است. یکی از ای
سلام .من رسول مهدی جبار هستم و قصد دارم در قسمت “مداد گرافیتی من(my graphit kreide)” به شما آموزش طراحی کاراکتر بدم.
شاید بارها پیش آمده باشد که از دیدن شخصیت های کارتونی و بازی های کامپیوتری لذت برده باشید یا از خلاقیت در روش طراحی آنها شگفت زده شده باشید.
شاید تصور کرده اید که طراحی این شخصیت ها کار ساده ایست، ولی وقتی دست به قلم شده اید، بعد از تلاش زیاد و نرسیدن به نتیجه مطلوب پی به سختی موضوع برده باشید.
طراحی کاراکتر
آموزش نقاشی
آموزش نقاشی بزرگ
ه گزارش ایسنا و به نقل از دیلی‌میل، یک مطالعه جدید نشان داده است که بدن مردان برای پیروزی در نزاع‌ها با رقبای جنسی و فریفتن و قدرت‌نمایی در برابر زنان تکامل یافته است، زیرا مردان در طول تاریخ همواره مجبور به نزاع برای پیروزی بر مردان دیگر و جلب نظر زنان و فرزندان خود بوده‌اند.
بنابراین این فشار باعث شده است که بدن مردان تغییر کند و قدرتمندتر و انفجاری‌تر شود.
این امر منجر به آنچه می‌شود که به عنوان "دودیسی جنسی"(sexual dimorphism) شناخته می‌شود ک

اطلاعات لازم برای خرید میز و صندلی ناهارخوری با کیفیت
امروزه میز ناهارخوری هزینه درا بسیاری از خانه‌های ایرانی عرضه دارد و خانواده‌های ایرانی حتی اگر میز ناهارخوری نحوست دره آشپزخانه کوچک منزل دایم شده جای ‌دهند سعی می کنند از زیان صرف وعده غذایی روی میز ناهارخوری التذاذ ببرند. برای گزینش و خرید یک میز ناهارخوری باکیفیت و مقیاس باید برخی نکات را توجه کنید. برای تعیین و خرید میز ناهارخوری حتماً قبل از خرید باید روی حین بنشینید و ویژگی‌
تم تولد چیست؟
روز تولد برای هر فردی مهم ترین روز در سال است. این روزها هر جشن تولدی تم مخصوص خود را دارد که باید در تزیینات و پذیرایی رعایت شود. برای انتخاب بهترین تم تولد باید به سن و سال و جنسیت کسی که تولدش است توجه شود. تم های تولد دخترانه و پسرانه یا تم های بچگانه و بزرگسال متفاوت هستند و برای انتخاب بهترین تم تولد باید به علایق افراد نیز توجه شود. تم تولد به جشن شما حال و هوایی جذاب و دوست داشتنی می دهد. اگر وسایل و تزیینات شما از رنگ های مخت
در رابطه با تاریخ دقیق پیدایش اولین قالی و نحوه ی بافت آن اطلاعات دقیقی در دست نیست اما با توجه به آثار باستانی و کشفیات صورت گرفته در رابطه با نوع زندگی بشر، به نظر میرسد هنرهای دیگری چون سبد بافی، نمد بافی، جاجیم و گلیم بافی همه خود نوعی مقدمه و اساسی برای پیدایش اولین قالی ها بوده است. 
فرش های ابتدایی دارای طرح های ساده و اشکال شکسته بوده اند و عمدتا به صورت ذهنی بافته میشدند که جنبه ی استفاده ی روزمره داشته اند اما مقدمه ای بر پیداش نقوش
اتفاقی یکی از کتابهایی که تلخیص شاهنامه بود برای گروه های سنی پایین تر  رو ورق ممیزدم رسیدم به داستان سهراب و گردآفرید..(همینجا برای اینکه قاطی نکنید: سهراب:میل/گردآفرید:فیمیل)
ماجرا از این قرار بود که سهراب بابای گردآفرید(گژدهم) رو اسیر میکنه و خانم گردآفرید که جنگجوی ماهری بود(مثل بانو حسینیان، هوسانینان؟ تو لینچان البته اگر دیده باشید یا مریم مومن تو سریال بانوی..) با تغییر قیافه میاد به جنگ سهراب و خلاصه با کلی ورجه وورجه بالاخره سهراب پ
از آنجا که دانشآموزان اندر شرایط بلوغ اسکلتی هستند، متخصصان همواره فلات گزیدن لوازم مدل و نامتناسب با رد دانشآموزان تاکید داشتهاند؛ به چه دلیل که لوازم ناشایست میتواند آسیبهای جدی را قسم به رنجور فقرات و در فوقانی دانشآموزان بمورد کند. اسلوب صحیح زیان از کوله پشتی مناسب کودکان ،با بالا رسیدن پاییز و ایام بازگشایی مدارس والدین به سمت تکاپوی تامین لوازم دانشآموزان میافتند. هرچه از پارچه ها و ماشین دوخت خیاطی بهتری بهره وری کرده باشید، ثب
کوله پشتی دخترانه
بی گمان برای خرید کوله‌پشتی می‌بایست به طرف برخی نکات توجه کنید ، خیلی از افراد لولو زاد جدید تحصیلی بوسیله متعاقب خرید وسایل مرحله نیاز خود هستند. یکی از وسایلی که معمولاً دانش‌‌آموزان و دانشجویان با هرج ومرج درگیر می باشند کوله پشتی است، برای چه که کوله‌پشتی می‌تواند وسایل زیادی را دره در خود جای داده و وسایل سنگین را جابهجایی کند. کوله‌پشتی قبیل هر وسیله دیگری مختص خانم‌ها نیز لیاقت دارد. خیلی از خانم‌ها سعی دارن
بقلم نجیب الحسن زیدی
جب بھی ہمارے درمیان امام زمانہ عجل اللہ تعالی الشریف کے انتظار کی بات ہوتی ہے تو بہت سے جوانوں کے ذہن میں مختلف قسم کے سوالات گردش کرنے لگتے ہیں کہ آخر انتظار کیوں ؟ وہ بھی اتنا طویل انتظار اور پھر انتظار کے معنی کیا ہیں ؟ اس لیے کہ انتظار کے سلسلہ سے بھی معاشرہ میں مختلف معنی بیان ہوتے ہیں کوئی انتظار کا مطلب محض امام ع کی سلامتی کی دعاوں اور ان سے توسل میں جانتا ہے تو کوئی اس کے معنی کو ظہور امام عجل اللہ تعالی فرجہ الشریف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها