نتایج جستجو برای عبارت :

11.فرزانه

وبالعکس دلقکها به خاطر اینکه خود واستعدادهایشان را ممکن است چندان جدی نگیرند از پیشرفتهای خود غافل شوند وفقط سربه هوا باشند اگر یک دلقک خود را با فرزانه ی درونش آشتی دهد میتواند حقایق را به صورت طنز وسرگرمی به صورتی که به کسی برنخورد بازگو کند و در مسیر زندگی خود از قدرت مشاهده وگوش دادن فرزانه برای پیشرفتهایش استفاده کند...
1مهر- شب:
توی بخش پیش آقای فرزانه  و الهه بود. لم داده بود روی صندلی و پاشم انداخته بود رو پاش و شاد و خندان قضیه پس گرفتن پول رو واسش تعریف میکرد.
- نمیدونی آقای فرزانه.. اگه بهم حقوق میدادن اینقدر بهم حال نمیداد!.. پول پس گرفتن از هاشمی واقعا کار بزرگیه!
من- صادقی!.. الان وقتشه که دیگه اونو به من پس بدی!
- پس بدم؟.. تازه موفق شدم ازت بگیرمش.
ادامه مطلب
کاسبی پسرش را فرستاد تا راز خوشبختی را از فرزانه ترین فرد جهان بیاموزد. پسرک چهل روز در بیابان ها راه رفت تا سر انجام به قلعه زیبایی بر فراز کوهی رسید. مرد فرزانه ای که او می جست آنجا می زیست. اما پسرک به جای ملاقات با مردی مقدس وارد تالاری شد که جنب و جوش عظیمی در آن وجود داشت. تاجران می آمدند و می رفتند، مردم با هم صحبت می کردند و گروه موسیقی می نواخت. میزی مملو از غذاهای لذیذ برای مصرف در آنجا دیده می شد. دو ساعتی طول کشید تا بتواند با مرد فرزان
امروز زنگ زدم از فرزانه معذرت خواهی کردم.اونم عذرخواهی کرد که از کوره در رفته اون حرفارو زده ولی گفت منتظر بوده اول من زنگ بزنم معذرت بخوام تا بعد عذرخواهی کنه:/
+یکشنبه تولد فرزاده، فرزانه دعوتم کرد.
++ کمک کنید چی بخرم براش؟ به غیر از تیشرت:))) فک کنم ده تاشو ازم کادو گرفته تا حالا:)))
می دونست امروز قراره با فرزانه برم خرید لوازم التحریر...وقتی اومد گفت چیا گرفتی؟ برو بیار ببینم:)
کیفمو که دید تعجب کرد گفت تو که همیشه کیف تک رنگ دوست داشتی چی شده  گل گلی خریدی؟:) راستشو بگو کی تونسته رو تو اعمال سلیقه کنه ها؟ ولی خوشگله، تنوع شد...
تقصیر فرزانه شد..همش تقصیر اون بود...اگه اون حرفارو نمیزد ، اگه مجبورم نمی کرد اون حرفارو بهش بزنم اگه اونطوری ولم نمی کرد بره اگه حالمو خراب نمی کرد شاید می تونستم امشب....... 
اصلا چرا باید این همه در
دور دیدن مشکلات نباید اورااز دیگران دور کند چون مشکلات رااز بیرون میدید آرامش عجیبی دراو موج میزدحتی دراوج سختی ها. او فرزانه ای بود که به عدم وابستگی رسیده بود وباید سعی میکرد از مسایل روزمره ی زندگی که سطحی میدانست دور نشود. او یک دانشمند، مطالعه گر، مشاهده گر بود که عیوب ومسایل دیگران را به خوبی میدید او میدانست باید جهان را درکند درحالی که درک کردن جهان برای او کاری پایان ناپذیر بود ووقتی اوپخته تر شد فهمید باید جز اینکه دانش خودرابه دی
قاصدک سوخته | فرزانه رجبی
نام رمان:#قاصدک_سوخته
نویسنده: فرزانه رجبی
ژانر:عاشقانه ، اجتماعی
خلاصه رمان قاصدک سوخته:
دانلود رمان قاصدک سوخته؛ داستان در مورد دختری شهرستانی را روایت می کند که به تهران اومده که با کار کردن بتونه خرج خودش را در بیاره که در شرکت خدماتی که مشغول کار شده به مهمانی فرستاده میشه و در اون مهمانی متوجه میشه کسی قصد کشتن یکی از مهمان های که در اون جمع حضور دارند را داره

لینک دانلود رمان قاصک سوخته :
دانلود رمان قاصدک
قاصدک سوخته | فرزانه رجبی
نام رمان:#قاصدک_سوخته
نویسنده: فرزانه رجبی
ژانر:عاشقانه ، اجتماعی
خلاصه رمان قاصدک سوخته:
دانلود رمان قاصدک سوخته؛ داستان در مورد دختری شهرستانی را روایت می کند که به تهران اومده که با کار کردن بتونه خرج خودش را در بیاره که در شرکت خدماتی که مشغول کار شده به مهمانی فرستاده میشه و در اون مهمانی متوجه میشه کسی قصد کشتن یکی از مهمان های که در اون جمع حضور دارند را داره

لینک دانلود رمان قاصک سوخته :
دانلود رمان قاصدک
نتونستم، هرکاری کردم نشد، دلم آروم نگرفت،
صبح پاشد واسه خودش رفت شرکت، فقط رو‌ در یخچال یادداشت گذاشته بود که: برگشتم ناهار میریم بیرون...
ته بخشش واسه آروم کردنم روز‌سالگرد مهسا همین بود :(((
ولی بس نبود...
به فرزانه زنگ زدم گفتم بریم سالگرد، باور نمی کرد بابا اجازه داده، گفته بود به خاطر من اونم نمیره، گفتم بیا بریم اجازه داد ، دروغ گفتم.
مهسا می دونم چقد زجر کشیدی مامان باباتو بالاسر قبرت دیدی، کنار هم! منم اندازه تو عذاب کشیدم، ازشون متنفر
فرزانه تسلیم آن چیزیست که لحظه‌ی حال برای او به ارمغان می‌آورد.
او می‌داند که بالاخره خواهد مرد
و به هیچ چیز وابستگی ندارد.
توهمی در ذهنش وجود ندارد
و مقاومتی در بدنش نیست...
او درباره‌ی عملش فکر نمی‌کند؛
اعمال او از مرکز وجودش جاری می‌شوند.
به گذشته‌اش نچسبیده،
پس هر لحظه برای مرگ* آماده است....
همانطور که دیگران پس از یک روز کاری سخت، برای خواب!

------------------------------
پ.ن.1: من فرزانه نیستم...!
پ.ن.2: از کتاب "تائو ت چینگ"، نوشته‌ی "لائو ت سه"
* مرگ
جایگاه طرح های CDS در نظام رشد و توسعه شهری فرزانه پورحیدر شیرازی چکیده از زمان شکل گیری برنامه ریزی شهری به مفهوم امروزی آن، بیش از یک قرن می گذرد و در این مدت اصول روش های آن تغییرهای زیادی داشته استبا نگاهی به سابقه طرح های شهری و برنامه ریزی های گذشته مشخص می شود که طرح های جامع و تفصیلی و نیز طرح های ساختاری و راهبردی، هر یک تا مدت زیادی شهرها را در گستره ی خویش قرار داده اند، ولی به مرور زمان از نقش و اهم

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
جایگاه طرح های CDS در نظام رشد و توسعه شهری فرزانه پورحیدر شیرازی چکیده از زمان شکل گیری برنامه ریزی شهری به مفهوم امروزی آن، بیش از یک قرن می گذرد و در این مدت اصول روش های آن تغییرهای زیادی داشته استبا نگاهی به سابقه طرح های شهری و برنامه ریزی های گذشته مشخص می شود که طرح های جامع و تفصیلی و نیز طرح های ساختاری و راهبردی، هر یک تا مدت زیادی شهرها را در گستره ی خویش قرار داده اند، ولی به مرور زمان از نقش و اهم

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
کتاب دفاع مقدس زیاد خوانده بودم. اما نه در موقعیتی که الان هستم.  و نه کتابی که خاطرات یک زن جوانِ همسر شهید باشد با موقعیتی مشابه با من از جنبه های مختلف... اوایل نمی‌دانم با چه انگیزه‌ای کتاب را سفارش دادم و با چه انگیزه‌ای از همسر خواستم با هم بخوانیمش. شبی ده صفحه را بلند و به نوبت برای هم میخواندیم. تقریبا دو سوم کتاب را خواندیم و از آن‌جا به بعد آنقدر بی‌تابی و گریه من بعد از خواندن زیاد بود که همسر از ادامه مسیر انصراف داد و من ماندم و ت
حال عالَم سر به سر پرسیدم از فرزانه‌ایگفت: یا خاکی است یا بادی است یا افسانه‌ای
گفتمش، آن کس که او اندر طلب پویان بود؟گفت: یا کوری است یا کری است یا دیوانه‌ای
گفتمش: احوال عمر ما چه باشد عمر چیست؟گفت: یا برقی است یا شمعی است یا پروانه‌ای

ادامه مطلب
شهاب،موجودی ترسو،بلاتکلیف،منزوی،زودرنج و جوگیر با تصمیم های احمقانه و همیشه پشیمان و سرخورده.
شهاب وقتی می‌فهمد فرزانه، دختری که به تازگی توجهش را جلب کره،قبلا یکبار از همسرش جدا شده،خوشحال می‌شود و بشکن می‌زند.با این تصور که من این همه عیب و ایراد دارم،این هم عیب او!پس به هم می‌خوریم.شهاب برای خودش جشن می‌گیرد،خوشحال از جدایی دیگری. یحیی می‌گوید ممکن است که فرزانه و همسر سابقش دوباره وارد رابطه ی قبلی شوند!احتمالش بالاست،پس باید بیخ
اون تعجب کرده بود چون حتی از خواسته های قلبی خود هم گذر کرده بود وآنچه امکانپذیر بود وآنچه امکانپذیر نبودرا ازهم تشخیص میداد باهوش ومنطقی شده بود وارمغان آن گذشتن افکارش از صافی بود که اورا به حقیقت نزدیکتر میکرد به حقیقت نسبی. البته کمی ایرادگیر به نظر میرسید وازبیرون گود دیگران را میدید اومیدانست که این از دور دیدن مشکلات نباید اورااز دیگران دور کند چون مشکلات رااز بیرون میدید آرامش عجیبی دراو موج میزدحتی دراوج سختی ها. او فرزانه ای بود
اولش صدای آروم فرزانه بود که اومد تو کلاس و گفت آرش و پونه هم تو اون هواپیما بودن.
بعد لیست ایسنا بود که به امید "پیدا نکردنِ" این دو تا اسم و اسم‌های آشنای دیگه گشتم و همین که می‌خواستم به فرزانه بگم خبری ازشون نیست و خیالش راحت باشه، تو صفحه‌ی آخر، اسم‌هاشون به چشمم خورد.
بعد اسم اونا، همراه ۱۲ تا اسم دیگه بود که کانال دانشگاه اعلام کرد.
بعد دیدن استوری بچه‌های دانشکده بود و همون اسامی که هی تو استوری‌ها تکرار می‌شد.
بعد زمزمه‌های آدم‌ها
دقیقا عین کیف تو بود ، همون رنگ همون مدل..خوده خودش بود...قفل شده بودم روش...ولی فرزانه دستمو کشید...گفتم صبر کن ...گوش نداد ، هی دستمو می کشید..هی می گفت بی خیال شو سارا...گفتم صبر کن ...گوش نداد...باز دستمو کشید..گفتم صبرکن صبرکن...خواستم ورش دارم داد زد سرم..فک کرد بی خیال میشم....اشتباه می کرد...من بلند تر داد زدم...گفتم به تو ربطی نداره، تو نمی فهمی...بعدم ورش داشتم...
رفت...گفت هر غلطی می خوای بکن و رفت...
غلط!! شکل کیف تو رو داشتن حالا شده غلط! چرا؟ چون تو مرد
بسم الله الرحمن الرحیم
خواندن #یادت_باشد برای من حسِ دوگانه ای داشت. از یک طرف دوست نداشتم کتاب تمام شود. از طرفی اصلا نمی شد کتاب را زمین گذاشت. بارها و بارها با حمید و فرزانه خندیدم. لبخند زدم. گریه کردم. نماز خواندم. دویدم. قدم زدم. آرام شدم. و مگر زندگی همین ها نیست؟! هر چند اگر کوتاه باشد. اگر معنای زندگی را فهمیده باشی، دیگر چه فرقی می کند چند سال و چقدر و کجا. با کوله باری از کارهای نکرده و راه های نرفته، زود از دنیا می روی. دنیا برایت کوچک و ک
دوره امر به معروف و نهی ازمنکر روز چهارشنبه ۹۸/۸/۲۹ برگزار شد
طرح پارسا از دفتر تبلیغات اسلامی
✅با حضور استاد مجرب حجت الاسلام والمسلمین جناب
 استاد فرزانه برگزار گردید .
✅این دوره تا پایان سال جاری ادامه دارد

موسسه قرآنی شیفتگان وحی

تلفن تماس:۳۷۲۳۳۳۹۰
به قول صادق هدایت: «اصلا چه کار احمقانه‌ای کرده. چرا وصیت‌نامه نوشته؟ آدمی که خودش را می‌ترکاند [خودکشی می‌کند] دیگر به چس‌ناله و وراجی احتیاج ندارد. به او چه که بعدش چه خواهد شد که مردم را پند و نصیحت بدهد؟ همین ترکیدی و رفتی، دیگر تمام شده است، بعدش دیگر به تو مربوط نمی‌شود.»
| آشنایی با صادق هدایت _ مصطفی فرزانه |

به قول صادق هدایت: «اصلا چه کار احمقانه‌ای کرده. چرا وصیت‌نامه نوشته؟ آدمی که خودش را می‌ترکاند [خودکشی می‌کند] دیگر به چس‌ناله و وراجی احتیاج ندارد. به او چه که بعدش چه خواهد شد که مردم را پند و نصیحت بدهد؟ همین ترکیدی و رفتی، دیگر تمام شده است، بعدش دیگر به تو مربوط نمی‌شود.»
| آشنایی با صادق هدایت _ مصطفی فرزانه |
ای تو چون شمعی ومن باشم ترا پروانه ایمن همه سرمست از عشق تو چون فرزانه ایدل به عشقت مبتلا،اما جفا کاری چرا؟ای که دربزم دل ما ساقی میخانه ایدر میان عاشقان ای دل غریبی می کنیای که در این انجمن با عشق ما همخانه ایگفتم از فرهاد پرسم راه ورسم عاشقیگفت شیرین بامن مجنون مگر دیوانه ایبی جهت از ساغر ومی گفتم ای آرام جانعذر خواهم زین سخن چون نور این کاشانه ایجان (ناظم)باش عاشق همچو لیلی و چو مجنونعاشقی کن روز و شب تا گویمت مستانه ای
به نام خدا، به یاد خدا و برای خدا
خب بعد از چند ماه دوری از وبلاگ به دلیل مشغلههای زیاد درسی و کاری امروز وقت شد بشینم پای کارهای وبلاگ! ان‌شاءالله از امروز بر اساس یک برنامه درست و حسابی بتونم مطالب غنی و بدردبخوری (!) داخل وبلاگ قرار بدم تا شما دانشجویان و مهندسین عزیز بتونید استفاده کنید.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما!
علی فرزانه موحد
امروز تو راه برگشت از مدرسه با فرزانه رفتم سوپری محل ، فرزانه پرسید چی میخوای ؟ گفتم هیچی یه سیگار بگیرم بریم...
فرزانه اول گفت زود پس ...بعدا پوزخند زد گفت دیوونه:)
ولی بعد از اینکه با فروشنده سلام و احوالپرسی کردم و گفتم از بهترین سیگار لایتتون یه بسته میدید لطفاً؟! 
انگار‌برق گرفتش، پرید تو بازومو چسبید کشید گفت چی‌میگی دیوونه ای مگه؟!!
منم فقط یه کوچولو هولش دادم گفتم‌هیسسس.
سوپریه ترکه خیلی لهجه اشو دوست دارم . اول یه کم نگام کرد بعد گفت د
بریم سراغ نقد سریالی از سال ۲۰۱۷ که نظرات متفاوتی درباره ش وجود داره . بعضی این سریال رو از بهترین سریال های کره ای میدونند و برای بعضی هم جذابیت زیادی نداشته و جزو سریال های قوی نیست . خوشحال میشم نظرات شما رو هم بدونم . بگید که جزو کدوم دسته اید و چرا ...
ادامه مطلب
یاهو
یکی از دردناکترین حس هایی که دارم بخاطر اینه که روزهای آخر که آقاجون توانش رو از دست داده بود و حتی با عصا تعادل نداشت و زمین می خورد همه ما خشکمون زده بود و فقط چشم هامون پر از اشک میشد. می ترسیدیم بهش نزدیک بشیم. میترسیدیم دستش رو بگیریم جز فاطمه که دل قوی تری داشت. داشتیم می دیدیم که داریم از دستش میدیم. از طرفی هیچ کس دوست نداشت ببینه پیر فرزانه مون چقدر تحلیل رفته.هیچکس طاقت دیدن زوالش رو نداشت از بس که با شکوه ایستاده بود همیشه. از بس ک
داشتم با یکی از دوستان گفتگو می‌کردم راجع‌به اتفاقات اخیر، اینکه با این‌همه اتفاقی که برایمان افتاده نسل‌های آینده از ما چه تصوری خواهند داشت؟ اصلا کسی این‌همه بلا و بدبختی را باور خواهد کرد؟یاد یک خاطره افتادم، اوایل سال ۹۷، یکی از دوستان مجازی نادیده‌ام تصمیم داشت برای اولین‌بار به بوشهر بیاید و برای اولین‌بار مرا خارج از فضای مجازی ببیند. برای اینکه بتواند خانواده‌اش را به این سفر چهار روزه‌ی یک‌نفره راضی کند سعی داشت با روایت

بسم الله الرحمن الرحیم
خواندن #یادت_باشد برای من حسِ دوگانه ای داشت. از یک طرف دوست نداشتم کتاب تمام شود. از طرفی اصلا نمی شد کتاب را زمین گذاشت. بارها و بارها با حمید و فرزانه خندیدم. لبخند زدم. گریه کردم. نماز خواندم. دویدم. قدم زدم. آرام شدم. و مگر زندگی همین ها نیست؟! هر چند اگر کوتاه باشد. اگر معنای زندگی را فهمیده باشی، دیگر چه فرقی می کند چند سال و چقدر و کجا. با کوله باری از کارهای نکرده و راه های نرفته، زود از دنیا می روی. دنیا برایت کوچک و
با فرزانه رفتیم بیرون آزمایشگاه هم رفتیم که آزمایش گروه خونی بده گروه
خونیشA+بودش بعدش رفیم پارک به حساب پیاده روی ولی حسابی هله هوله خوردیم
فرزان همش نگران نگاه مردم بودش !راستش من وقتی با کسی حالم خوبه به معنای
واقعی لبخند میزنم و اصلا برام مهم نیس بقیه چطور نگام میکنن
شبم با داداشیا رفتیم فیلم گرفتیم باهم دیدیم تخته گاز و داش آکل رو قشنگ بودن دوتاشون
امروز 
آخرین جلسه کلاس کتاب نویسی بودکلاس پر از خاطره وحسهای خوبیه.
امروز آقای دکتر زحمت کشیده بودن برای هر کدوم از ما یکی از کتابهاشون را آورده بودن جالبتر اینکه با شناختی که از ما داشتن یک صفت اخلاقی ما را در کتاب نوشته بودن برای من نوشتن
تقدیم به دوست قهرمان واثرگذارم،سرکار خانم فرزانه احمدی ،بهت افتخار می کنم بانوی قدرتمند
98/10/2
خدایا شکرت 
کنکوری های تجربی که فردا آزمونتون هست موفق باشید
خواهری نیلوفر عزیزم میدونم داغ دیده ای اما تلاش کن و بهترین رتبه رو بیار بهترین دوست منمن باورت دارم خودت هم خودت رو باور کن خواهر جانم❤
فرزانه جون باورت دارم و با اعتماد به نفس بالا آزمون رو بده دوست عزیزم❤
و همه ی کنکوری های تجربی!!!
موفق باشید
سلام دوستان گل بیانی و دوستان مجازی گلم ! 
بلاخر این کنکور تموم شد و ما برگشتیم.  و قرار فعالیت وب مون دوباره مثل قبل شروع کنیم احتمالا دوباره مثل سابق  قرار از علایق مون یعنی کره ها سریال هاشو و بازیگراش پست بذاریم کنارش هم دل نوشته ها و خاطرات روزانه مون ثبت میکنیم ! گفته باشم احساسات و علایق شخصی من دو چیز جدا ناپذیر پس اصلا قرار نیست اینا رو از هم جدا کنم ! ( الکی مثلا اسم وبم گذاشتم موسیقی احساس کره دیگه یعنی در کنار احساساتم  به علایقم می پ
-چون که واژه ها حیثیت دارند و این را بار ها گفته ام.چون که واژه ها حیثیت دارند و این را بار ها گفته ام، امشب، همین چند دقیقه ی پیش، فهمیدم که وقتی حوصله میکنم و واژه های قطار شده ی کسی را -خاصه اگر طولانی شده باشد- تا آخر میخوانم، یعنی آن فرد برایم عزیز است.بسیار عزیز.مثل فرزانه.مثل خواندن ِ سطر به سطر ِ پست آخرش و پست های قبلی اش.
-با همه ی احترام و حیثیتی که برای واژه ها قائلم، ادا کردنشان و البته مستقیم ادا کردنشان همیشه برایم سخت بوده.هرچه عمی
و باز هم منِ دیوونه چارتا پست گذاشتم توهم برم داشت که دارم خودمو خیلی بروز میدم  و باز تصمیم گرفتم بکوبم از نو بسازم اه بابا خسته شدم دیگه چرا ادم نمیشی ؟
اوووف اره خوبه بذار یکم غر بزنم و چسناله کنم حالم بیاد سرجاش که الان سر اون غر نزنم بعدم بخواد بگه ... لا اله الا الله بذار هیچی نگم ...
شمام مختارید اون ضربدر کوچولو اون بالا رو بزنید و بذارید من به چسناله هام ادامه بدم 
اه بابا فرزانه تو با این واژه مختارید چیکار کردی که بعد چند سال هنوز تایپ
هلیا یک وقتی مینوشتیکی او، یکی مندوتا او، یکی مندو تا من، یکی اواصلا قلم بود که دوستمان کرد. بعدها قرتی‌بازی هم درآوردیم.من از تنهایی‌ام تغذیه میکردم و از موسیقی‌. آتیش زیر این دیگ را هم نوشته‌های دیگران روشن میکرد.حالا هلیا نمینویسد. من هم.اما امشب، دیدم جمال هم وبلاگ دارد. و کپشن‌هایش، از جنس بافت نرم قلب آدم است. عین کپشن‌های فرزانه.هرکداممان یک جنسیم. و من با خواندن آدم‌ها، دوباره جنس خود را به‌یاد می‌آورم. با جوهر خودم مینویسم.من پر
فجرانقلاب آمدبانگارربانی/رحمت خدابنگرازبرای ایرانی/موسم دعا باشدشکرایزدی لازم/چشم شیعه درعزت باسحاب بارانی/آیتی زآل الله مقتدای کشور شد/ضربه زد به ناگه اوبرنشان شیطانی/وحدت وبصیرت رارهنمای کشورکرد/داده برمسلمانان اوصفای ایمانی/رهبری روح الله باشهیدپاینده/باولایتش بخشدجلوه های انسانی/آن امیددرعالم همره شهیدان شد/بعدحضرتش آمدسیدخراسانی/رهبری فرزانه درجهان کندغوغا/در کلام اوپیدانغمه های رحمانی/لشکرش فراهم شدبهرمحوهردشمن/تاابدسلام
دانلود کتاب یادداشت های پنج ساله
عنوان کتاب: یادداشت های پنج ساله نویسنده: گابریل گارسیا مارکز مترجم: بهمن فرزانه فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 355 ناشر: نشر ثالث زبان: فارسی توضیحات: laquo;یادداشت zwnj;های پنج ساله raquo; اثر گابریل گارسیا مارکز (۲۰۱۴-۱۹۲۷) با برگردانی از بهمن فرزانه است. این کتاب مجموعه ...
دریافت فایل
واژه معلم رامی توان درچهار حرف خلاصه کرد
م.به معنی محبت وصفاوگرمی بخشیدن به محفل علم ودانش درعرصه تعلیم وتربیت
ع.به معنی عشق به خداوبندگان اوکه ازسوزدل سرچشمه می گیردوخودمی سوزد وبه دیگران زندگی وشادابی می بخشد
ل.به معنی لطافت دل وروح وپیراسته از هرگونه ناراستی وپیمودن مسیر حق بااستفاده از صداقت وپاکدامنی
م.مصمم بودن دراراده خودونهراسیدن از ناملایمات وکمبودها درسایه ایمان به خدا وجهان آخرت.
روز معتم را به کلیه همکاران تبریک گفته ومقام م
+ خب بینندگان و حضار گرامی همین الان خبر دادند هواپیماخانم دکتر روشنا از آلمان به مقصد ایران _ تهران به پرواز در آمد تا ساعاتی دیگر شاهد سخنرانی های ایشون در رابطه با اختراعات و پیشرفت های ایشون در کشور آلمان و برنامه های ویژه ایشون برای ملت عزیزمان خواهیم بود. پ.ن : من این چالش فقط بخاطر بهار عزیز شرکت کردم و از فرزانه جون و دختر بی نام  و مهسا جون هم می خوام شرکت کنند
اسوه ای برعشق وبرایمان بودسیدعلی/افتخارکشور ایران بود سیدعلی/رهبر فرزانه مااز تبار اهل بیت/درجهان آن آیت رحمان بود سیدعلی/مقتداوسروردین برمسلمانان امیر/آن ولی امر بر دوران بودسیدعلی/دشمنان رابابصیرت خوارورسواکرده است/آنکه دردل میکندطوفان بودسیدعلی/دررکابش صد هزاران لشکری از اتحاد/زمزم عشق همه چشمان بودسید علی/کن فدایی خویش رابر نائب صاحب زمان/برخمینی وارث جانان بودسیدعلی/چون شهیدان خدایی منتظر بهرظهور/سوی سختیهاهمان آسان بودسیدعلی/
امسال روز تولدم خیلی متفاوت بود...
تبریک تولدام انقدر زیاده و تماس تلفنی ها انقدر زیاد که نشده تاحالا ناهار بخورم....عجیب ترینش فرزانه بود....زنگ زد پرسید خونه ای؟
منم متعجب گفتم آره...گفت ده دقیقه دیگه اونجام!و من شوکه که چی شده!رفتم پایین ،از ماشین که پیاده شد شوکه شدم،با وجود تمام مشغله هاش وقت کرده بود برام هدیه بخره و اینکه میدونی بین شلوغی های ذهن کسی،گم نمیشی چقددددر ذوق زده میشی!

ادامه مطلب
انقلاب مانشان حضرت صاحب زمان/شدطلیعه برظهورمهدویت درجهان/اسوه شدبرکل عالم در صدورانقلاب/نورباران باشهیدان گلشن افلاکیان/ازتبارآل احمدآمده پیرخمین/میشودالگوی اعلی ازبرای خاکیان/دشمن بر کشورماهست شیطان بزرگ/بهرنابودی دشمن کن نبردی جاودان/لشکرناب ولایت رفته تاشام وعراق/شدپیام انقلابی منتشردرهرمکان/مالک وعماررهبر چون سلیمانی بود/خون پاک حاج قاسم درجهان آتشفشان/ازسلیمانی ایران میرسد بانگ خروش/ریشه کن غرب ویهودوننگ آمریکائیان/رهبر فرز
بعد از پنج ماه، هنوز تو محیط کار باید عینک بزنم 
رنگ شیشه های عینکم عملا فرق کردن و برای این کار هزینه دادم :( 
مدام قطره می ریزم و از یه طرف مجبورم این کار رو بکنم از اون طرف این کار باعث وابستگی چشمم میشه 
یا هم باید تو محیط کار عینک بزنم تا چشمم خشک نشه 
هی خدا 
اوایل با خشکی میساختم و می گفتم طبیعیه و به همه پیشنهاد می دادم 
اما الان همه ش به همه میگم عمل نکنین و سر بی درد رو دستمال نبندین 
هرررررر کاری انجام میدم همینه 
هی شکر 
مثل ازدواجم که
دیشب به بچه ها گفتم دلم خیلی تنگ شده براتون و یه قرار بذاریم بریم یه جایی ولی هر کدوم یه نه آوردن توش:( یکی گفت سفرم یکی گفت کلاس دارم یکی گفت قرار سینما دارم...خلاصه هرکدوم واسه خودشون یه برنامه داشتن و من فهمیدم که اصلا این دوماهی که نبودم هیچکدوم عین خیالشون نبوده:( هرچند که باورش سخت بود برام چون گروه ما اصلا اینجوری نبودیم، هیچوقت اینجوری نبودیم.خلاصه دیگه آخرش فرزانه تو پی وی گفت که شاید بتونه بیاد و فردا بهم خبر میده...امروز ساعت ده پیام د
گریه کن ازبهرشیعه وضع دنیا شد خراب/دوره آخرزمان وفتنه هایی در نقاب/وضع سخت دریمن بین باعراق وسوریه/یاکه لبنان و فلسطین مردمش اندرعذاب/هم گرانی هم جنایت رسم دنیا گشته است/بی نصیب ایران نباشد فتنه ها اندر شتاب/فتنه یعنی جلوه حق در غبار دشمنان/ابرهای تیره آید بر رخ این آفتاب/دشمنان ازروی کینه خنجراز رو بسته اند/هست تهدید زیادی ازبرای انقلاب/شرط پیروزی ملت درولایت محوری است/حامی سیدعلی رامیدهد ایزد ثواب/رهبر فرزانه مانائب صاحب زمان/می خروشد س
یابن الحسن روحی فداک پس کی ظهورت میرسد/برقلب خسته ازفراق سنگ صبورت میرسد/آقابیاپژمرده ایم از طعنه های دشمنان/درجشن میلاد شما شورو سرورت میرسد/مولای خوبیها بیا عالم چراغانی شده/در جمکران عاشقی پرتوز نورت میرسد/نام شما آرامش اهل ولایت گشته است/برمابصیرت میدهی عشقی زشورت میرسد/یک لشکری آماده شد بهرظهور ناب تو/برشیعه اینک صدنشان ازراه دورت میرسد/این نائب فرزانه ات باامتش پادررکاب/صدمژده برمسلمین بهرحضورت میرسد/
انقلاب وگام دوم افتخارکشوراست/ملت ایران سراسردررکاب رهبر است/گشته ایران ولایی اسوه در کل جهان/برمسلمانان عالم یک پناه برتراست/باامام وباشهیدان نهضت ماسرفراز/فجرپیروزی ایران یک نماد کوثراست/آمده برماخمینی با شکوه وعزتش/درمیان اهل عالم وارث پیغمبراست/سوی اسلام و ولایت امتش بیدارکرد/ازتباراهل بیت وجانشین حیدراست/نهضت اوشد طلیعه برظهورمهدوی/راه او پراز شهید ولاله های پرپراست/بعد اوسیدعلی شدمقتدای شیعیان/رهبر فرزانه ما مومنین راسروراست/
امروز بعد از مدرسه با بچه ها قرار داشتم‌. به یاد کافه های بعد مدرسه رفتیم پاتوق همیشگی:)))
وای که چقدر خوب بود و چقد دلم تنگ شده بود. یه هفته میشد که نرفته بودیم.
یه کم از حال و هوای مدرسه پرسیدم که بدون من خوش میگذره یا نه و اصلا کسی یاد من می افته ؟! 
بچه ها گفتن که چند تا از معلما همیشه حالمو میپرسن ازشون که یکیش معلم علومه، یکیشم معاون :) و معلم ریاضی.
البته روزای اول که همشون سراغمو گرفته بودن،ولی اینا هنوزم جویای حالم هستن.واقعا دمشون گرم باید
عشق ولایت درجهان برما سعادت میدهد/دارالشفای بندگی نورهدایت میدهد/ازمصطفی تامهدیش گنجینه درقلبها/درروز محشرپیش حق برماشهادت میدهد/قرآن وعترت وارثی ازسوی احمد آمده/برشیعیان باوفا گنج ولایت میدهد/نورخمینی ناگهان اندرجهانی رخ نمود/راه شهیدان وطن بردل رضایت میدهد/بعدخمینی آمده سیدعلی یک مقتدا/بررهبر فرزانه هم علم و شجاعت میدهد/دشمن همیشه میخورد ازاوشکستی جاودان/الگوی کل مسلمین برمابصیرت میدهد/اندررکاب حضرتش آماده برصاحب زمان/حق باظهورم

محمدرضا شجریان زاده شده 1 مهر 1319 در مشهد مقدس، موسیقی دان، آهنگ ساز و خواننده اهل ایران است. خواندن را در کودکی با همان لحن کودکانه آغاز کرد و از همان کودکی هم با توجه به استعداد و صدای خوبش، تحت تعلیم پدر، که خود او قاری قرآن بود، مشغول به پرورش و پیشرفت صدای خویش شد. شجریان در سال 1340 با فرخند گل افشان ازدواج کرد و حاصل آن ازدواج سه دختر به نام های فرزانه، افسانه و مژگان و یک پسر به نام همایون بود...
ادامه مطلب
دوستان کنکور تجربی که فردا آزمونتون هست با اعتماد به نفس بالا آزمون بدید و خودتون و باور کنید
دوست گلم نیلوفر جان میدونم داغ دیده ای اما برات بهترین ربته رو آرزو میکنم و امیدوارم اعتماد به نفست رو از دست ندی دوستم و موفق باشی❤باورت دارم خودت هم خودت و باو کن خواهر جان❤
فرزانه جان شماهم همینطور موفق باشی مهربونمباورت دارم خودت هم خودت و باوز داشته باش و با اعتماد به نفس بهترین رتبه کنکورت و بده و موفق باش ❤
عاشقتونم دو تا خواهر گلم موفق باشی
به گزارش تسنیم، آیت‌الله مکارم شیرازی صبح امروز در درس خارج فقه خود
در مسجد اعظم، ضمن تبریک فرارسیدن روز معلم اظهار داشت: بنده با شهید مطهری
آشنایی داشته و در زندان هم با ایشان شب و روز در کنار هم بوده‌ایم .
وی با بیان ویژگی‌های شخصیتی و فقهی شهید مطهری ابراز کرد: این شهید
بزرگوار مردی شجاع و عالمی فرزانه بود که دارای صفاتی برجسته بوده و جمع
چنین ویژگی‌هایی در یک نفر بسیار کم است.
ادامه مطلب
بیوگرافی محمد نوری خواننده ایرانی
سلام خدمت شما کاربران گرامی امروز برای شما بیوگرافی خواننده ایرانی استاد محمد نوری را آماده کرده ایم .
محمد نوری خاوننده ایرانی زاده تهران در تاریخ 1 دی 1308 است ، 
در نوجوانی خوانندگی را از سیروس شهردار و فریدون فرزانه آموخت که از استاد های هنرستان های مشهور موسیقی بوده اند . وی در نوجوانی به خواندن اشعار نوین پرداخت که سبب شد کار خوانندگی را آغازکند .

ادامه مطلب
۲۶۹۴ - «فرزانه روستایی» خبرنگار شبکه سعودی «ایران اینترنشنال» که تا چندی پیش مدعی بود حکومت ایران تعداد واقعی تلفات بیماری کرونا را مخفی می‌کند، در تناقضی آشکار این‌بار گفت: “حکومت شهرها را قرنطینه نمی‌کند تا آمار تلفات به بالای نیم میلیون برسد تا جامعه جهانی به ترامپ‌ فشار بیاورد و تحریم‌ها را بردارد. نظام برای شکست ترامپ در انتخابات روی مرگ حداقل نیم میلیون نفر حساب باز کرده است.”منبع: www.tiny.cc/mzdr129
دانلود فایل اصلی
معلم علوم اولین جلسه که اومد سرکلاس بعد از اینکه خودشو معرفی کرد یه کم از روش ها و برنامه هاش برای درس دادن گفت ، یکیش این بود که بعد از هر امتحان نمره ها رو از بالا به کم لیست می کنه و میزنه رو برد کلاس، روز اول که اینو شنیدیم بچه ها یه کمی اعتراض کردن ولی هیشکی باور نمی کرد بخواد واقعا همچین کاری کنه....سه شنبه که امتحان علوم داشتیم.امروز‌ ورقه هارو آورده بود.ولی اول از همه رفت ته کلاس و یه لیست رو که تو یه جلد پلاستیکی بود زد به برد.بعدم شروع کر
چرا نمیتونم طوری زندگی کنم که دلم میخواد؟ پاسخ خودم به این سوالم اینه که من تنها زندگی نمیکنم و از زندگی اطرافیانم اثر میگیرم و اطرافیانم هم متقابلا از زندگی من اثر میگیرن. چیزهایی که برای من مهم نیست، برای خانواده‌ام دغدغه است و چیزهایی که برای من مهمه برای اونها مهم نیست! خیلی جاها در برابر تفاوتها مقاومت کردم و اونچه که خودم میخواستم شد، اما این‌روزها فقط به این فکر میکنم که خسته‌تر از اونیم که بتونم بازم بجنگم. از تسلیم شدن متنفرم اما
باسمه تعالی
اولیای الهی
حضرت خدیجه
غزل۵
ای خدیجه، حامی قرآن و دین انبیا
مادر زهرای اطهر، همنشین مصطفی
بانوی فرزانه و ام الفضائل گشته ای
صاحب فهم و کمالی،عامل جود و سخا
با سخاوت های تو ، دین نبی پاینده شد
حامی دین خدائی، هر زمان و هر کجا
مادر ام الائمه باشی ای بانوی پاک
دامنت گل پرور است و او بود خیر النسا
اولین زن در پذیرای رسالت بوده ای
شاهد غم ها تو بودی، همره بدر الدجی
رسم باشد سن زن کمتر ز مرد است در عرب
فضل و تقوایت سبب شد تا که گردی همنوا
ت
سلام به همه ی همراهان همیشگی موسیقی احساس کره و تمام کسانی که این پست رو میخونن . بعد از چند ماهی که نقدی ننوشتم ، این بار با نقد هتل دل لونا اومدم . احتمالا تا الآن همتون این سریال رو دیدید ؛ با این حال تلاش کردم خیلی اسپویل نکنم . گرچه نقدهای من کلا نمیتونه خالی از اسپویل باشه خخخ .
خوشحال میشم که نظراتتون رو درباره سریال و درباره نقدم بدونم . 
پس با من همراه باشید...

ادامه مطلب
سلام به همه ی همراهان همیشگی موسیقی احساس کره و تمام کسانی که این پست رو میخونن . بعد از چند ماهی که نقدی ننوشتم ، این بار با نقد هتل دل لونا اومدم . احتمالا تا الآن همتون این سریال رو دیدید ؛ با این حال تلاش کردم خیلی اسپویل نکنم . گرچه نقدهای من کلا نمیتونه خالی از اسپویل باشه خخخ .
خوشحال میشم که نظراتتون رو درباره سریال و درباره نقدم بدونم . 
پس با من همراه باشید...

ادامه مطلب
می‌نویسم که یادم نره دو ماه شد که دارم برای کنکور ارشد می‌خونم
اوایلش خیلی سخت بود، اواسطش خیلی سخت بود، هنوزم خیلی سخته :)) واقعا برای روزی 10 ساعت درس خوندن پیر شدم :/

زندگیم شده 5.5 روز تو هفته درس خوندن و یه دوشنبه دور زدن تو تهران و دیدن دوستان و رفتن کلاس ژرف و ...
عید هم فقط 3 روز رفتم اصفهان، یه فامیلا فوت کرده بود نمی‌شد نرفت!
با دوست عزیزی آشنا شدم به واسطه‌ی کنکور که ممکنه بعدا بیشتر ازش بگم..
تمدید زمان کنکور از اتفاقای عجیبی بود که برای
تاسی به رفتار شهدای انقلاب اسلامی باعث ارتقای سطح بینش کارکنان در فضای خدمتی آستان قدس رضوی خواهد بود.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی تاکید کرد: باید بسیجی¬وار متعهد شویم که زندگی ما حرکتی در مسیر تحقق ارزش-های بسیجی و انقلابی باشد تا در اجر و پاداش شهدای بزرگ این مسیر سهیم باشیم.
خاکسار قهرودی همچنین ضمن گرامیداشت یاد شهدای واقعه اخیر گفت: جامعه ایران برخوردار از رهبری حکیم و فرزانه و ملتی بصیر و آگاه است که با پیروی از فرمان ولایت فقیه کشت
دوست عزیزی به نام سپیده موسوی این پیام رو دادن . پیام رو خصوصی فرستادن اما چون عضو بیان نیستن ، نمیتونم خصوصی جوابشونو بدم . پس پستش کردم . سپیده جان امیدوارم ببینی .
پیامشون :
سلام فرزانه جون شاید تو بلد باشی میخوایم میکس بزاریم باید به اپارات بزاریم؟
جواب من :
عزیزم میکس رو میتونی تو آپارات یا بیان بفرستی ولی قبلش باید اونجا عضو بشی و اکانت درست کنی . 
اگه سوال دیگه ای هم داری میتونی بپرسی تا در حد توانم جواب بدم .
"حرّافی کردن،هدایت کردن نیست" از بیماریهای مُهلک عصر ما این است که هر کس می‌خواهد دیگری را هدایت کند.توهّم هدایت کردن، ذهن اغلب آدمیان را فراگرفته است. 
لطفاً هدایت نکننخواه که هدایت کنیهدایت خاص پروردگار آسمانها و زمین استحتی وظیفه‌ی پیامبر(ص) نیست"اِنَّکَ لا تَهدِی مَن اَحبَبتَ و لکِنَّ اللهَ یَهدِی مَن یَشاءَ"(تو نمیتوانی هر که را که دوست داشته باشی هدایت کنی زیرا این خداست که هر که را بخواهد هدایت میکند)
ای دوست ، امروزه اِبراز هدایت
پس از انتشار بیانات رهبر معظم انقلاب درخصوص افزایش جمعیت، رسانه های اپوزیسیون و بیگانه تلاش کردند با ارائه «بخشی از حقیقت» مؤلفه های مهم مستتر در بحث جمعیت را وارونه نمایی کنند. فارغ از نیت های شوم معاندین نظام و هراس آنان از «ایرانِ پرجمعیت»، آنچه در پی می آید نشان می دهد بی تردید بیانات رهبر فرزانه انقلاب که با محوریت «جمعیت به عنوان مؤلفه اقتدار ایران» منتشر شد، کاملاًً رهنمودهایی کارشناسی شده و صحیح بوده است.

ادامه مطلب
هنر مجموعه‌ای از آثار یا فرایندهای ساخت انسان است که در جهت اثرگذاری بر عواطف، احساسات و هوش انسانی یا به‌منظور انتقال یک معنا یا مفهوم خلق می‌شوند. همچنین می‌توان گفت هنر توان و مهارت خلق زیبایی است. از مهم‌ترین رشته‌های هنری می‌توان به هنرهای تجسمی (نقاشی، طراحی، تندیس‌گری، عکاسی و چاپ)، هنرهای نمایشی (تئاتر و رقص)، موسیقی، ادبیات (شعر، داستان)، سینما و معماری اشاره کرد. واژهٔ هنر در زبان سانسکریت، ترکیبی از دو کلمهٔ «سو»
از انسان فرزانه پرسیدند: معنای زندگی چیست؟
گفت: روزی در بازار می‌رفتم، یخ‌فروشی را دیدم که دست خالی باز می‌گشت، یکی پرسید: «چه شده؟ هرچه یخ داشتی فروختی؟» گفت: «نخریدند، تمام شد.» یعنی زندگی مطاعی است که اگر به موقع و به قیمت نفروشی تمام خواهد شد.
پرسیدند: به چه بفروشیم؟
گفت: در بازار نشسته بودم، خطاطی شعری خوش بر کتیبه نوشته، بر دست گرفته بود تا بفروشد؛ گدایی او را گفت: «این هنر به چه می‌فروشی تا خسران بر عمر و هنرت نباشد؟» خطاط اندکی فکر کر
مثل مادری که داره قصه ی زندگی تک تک بچه هاشو از طفولیت تا اوج رشد میبینه...
مثل پیر فرزانه ای که هزاران قصه ی عجیب از زندگی ادما دیده...
دارم قصه ی زندگی دوستام و آدمای اطرافمو میبینم...
از لحظه ی درد تا لحظه ی آرامش...
از لحظه ی دویدن های بی امان تا رسیدن به توانایی فکر کردن به آرزوهای بزرگ...
حالا...هر آدم جدیدی که وارد زندگیم میشه...
وقتی از رنج و غصه هاش میگه...
وقتی از مشکلاتش با استادش میگه...
وقتی از تنهایی و بی عشقی میگه...
من همه قصه هایی که دیدمو یا
میثم! کجاش شکل اونه؟!
نه حاجی! این جفت من نیس!
این دختره قد بلنده
فرزانه این قد بُلن نیس! 

میخوای یه کم تُن تَرِش کن!

فرزانه رو میشناسم من
اون اینجوری را نمیره!
جز من اصن را نداره
دست کسی رو بگیره!

خب خوبه! شُل کن! رسیدیم!

موهاش چشاشو گرفته
مانتوش یه خورده گشاده
دسبندشو دیده م اما
دسبندِ مشکی زیاده!

بسه! جلوتو نگا کن!

میثم! خیالاته شاید!
میگم شَبیش بوده لابد؟!
فرزانه رو میشناسم من
شالش اصن شُل نمیشد!

روت و اصن برنگردون!

من روم نشد خوب بب
بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و همیشه در صحنه ایران و خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب به رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار کرد. من نیز همچون سایر مردم آزادیخواه ایران، خواهان #انتقام_سخت از مسببان این امر هستم و لبیک گویان به دنبا
1-رضا دشتی                     6-مهدی کریمی               12-بهزاد اکبری     
2-هادی فلاح                      7-سجاد فلاح                16-نوید امانی
3-میلاد آقاجانی                  8-رضا آقاجانی             17-رضا فرزانه
4-مهران کریمی                9-هادی سعیدی                18-علی نعمتی  
5-مهدی سعیدی             11-محمدرضا عزیزی          21-مهدی محمدی
40-رضا فکری
بمدیریت:بهنام شامسواری
مربی:علی اشرفی فرد
مدیر اجرایی:وحید نجفی
سرپرست:شهرام سعید اختر
مدیر روابط عمومی:ف
بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان او را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و حماسه آفرین ایران و خانواده‌های محترم ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب به رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار کرد. من نیز همچون سایر مردم آزادیخواه ایران، خواهان
سلام عزیزان . من فرزانه ام ، نویسنده ی وب . یه مدت فعال نبودم و تا دوماه دیگه هم فعال نخواهم بود . فقط اومدم همین پست رو بزارم و برم .

سریال جونگ میونگ از اول ماه رمضان داره از شبکه ی تهران پخش میشه هرشب ساعت ۲۳ . تکرار روز بعد ساعت ۱۰ و ۱۵ .

از نظر تاریخی این سریال رو میشه ادامه ی سریال اوک نیو دونست . پادشاهی که اوایل سریال میبینیم ( پدر جونگ میونگ ‌) ، در واقع پیری اون شاهزاده ای هست که در اواخر سریال اوک نیو به عنوان جانشین پادشاه تعیین میشه . به
به نام خدا
امروز از آن روزهایی نبود که در گذشته برای امروز پیش بینی‌ کرده
باشم. در گذشته آینده روشن و دوست داشتنی می‌نمود. پر از امید و روزهای خوش. اما امروز
در کمال ناباوری زل زدم توی چشم‌های فرزانه و گفتم هیچ انگیزه‌ای برای ترم جدید
ندارم. یک درد مشترک بین من و او اما با منشأ متفاوت. انگار واقعا طوفانی در راه
است. امروز ایستادم و با جسارت تمام با معاون آموزش بحث کردم. امروز با همه بد
اخلاق بودم حتی با خودم.   
امکان ندارد که بخواهیم یک لیست از بهترین کتاب‌ های رمان دنیا صحبت کنیم و «صد سال تنهایی» را نادیده بگیریم. کتابی پر کشش و پر از شخصیت‌های متفاوت نوشته گابریل گارسیا مارکز. کتاب که در سال ۱۹۶۷ نوشته شده داستان زندگی خانواده یک سرهنگ در شرف اعدام به نام «بوئندیا» است که در لحظه مرگ تمام خاطرات زندگی از جلو چشمانش عبور می‌کند. رمان «صد سال تنهایی» در حقیقت داستان زندگی شش نسل یک خانواده از اهالی آمریکای جنوبی است که در دهکده‌ای به نام ماکوند
سلام
مدتی بود که سر 2 راهی بودم که من اصولیم؟ ازطرفی باور دینیم این ه که تحزب  و محو یه جناح شدن خارج عقله! اصلاحی ام؟ که توشون هم آدم پاک دست وجود داره, هم جاسوسو ضد دین؟
اصولیا میگن ..., خُب منهم همینو میگم, پس یعنی منم با اون جرسومه هایی که کلاشی میکنن زیر اون پرچم , یکیم؟
اصلاحیا میگن ... خُب چون حرف, حرف ابلیسه, پس اونا از دارو دسته ابلیسن! پس اون پاکدستا و ... اونجا چیکار میکنن؟
مَخلَص کلام, گاهی ننگم میومد بگم اصولیم و گاهیم که طرف(مثلا یه اصلاح
بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان او را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و حماسه آفرین ایران و خانواده‌های محترم ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار و بسیار دیگری را بیدارتر کرد. من نیز همچون سایر مردم آز
کتاب ذهن برتر (بررسی توانایی های حافظه شما)
نویسنده: تونی بازان
مترجم: فرزانه حامدی ، طیبه رفیعی
ناشر : بوکتاب
رقعی شومیز
232 صفحه
در کتاب "ذهن برتر" یاد خواهید گرفت که چگونه مسائل ریاضی را با سرعتی دور
از تصور محاسبه کنید.پس از کمی تمرین ،حافظه خود را در به خاطر سپردن اعداد
تا حد قابل ملاحظه ای تقویت خواهید کرد. شاهکارهایی از ذهن را فرا خواهید
گرفت که می تواند دوستان، همکاران و معلمان تان را تحت تأثیر قرار دهد.هم
چنین می آموزید که به ریاضی به
بال پرواز گشایید که پرها باقی است
بال پرواز گشایید که پرها باقی استبعد از این باز سفر، باز سفرها باقی است پشت بت‌ها نشود راست پس از ابراهیمبت شکن رفت ولی باز تبرها باقی است گفت فرزانه‌ای، امروز شما عاشوراستجبهه باقی است، شمشیر و سپرها باقی است جنگ پایان پدرهای سفر کرده نبودشور آن واقعه در جان پسرها باقی است گرچه پیروزی از آن من و تو خواهد بودشرط‌ها باقی است، اما و اگرها باقی است «شرط اول قدم آن است که مجنون باشی»«در ره منزل لیلی که خطره
بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان او را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و حماسه آفرین ایران و خانواده‌های محترم ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار و بسیار دیگری را بیدارتر کرد. من نیز همچون سایر مردم آز
بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان را به حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر فرزانه انقلاب، مردم شریف و حماسه آفرین ایران و خانواده‌های محترم این بزرگواران تبریک و تسلیت می‌گویم. ان شاءالله که خون این شهید بلند مرتبه، موجب رویش های بسیار خواهد بود، همانطور که در همین ابتدای امر، بسیاری از دلها را زنده و بیدار و بسیار دیگری را بیدارتر کرد. من نیز همچون
 جلسه دفاع از پایان نامه
کارشناسی ارشد
جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد، متعلق به دانشجو خانم  فرزانه اسدی، با موضوع « فرهنگ مقاومت و استکبار ستیزی در قرآن » روز یک شنبه بیست و پنجم فروردین ماه در سالن کنفرانس دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد. 
این پایان نامه با راهنمایی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید محمدی راد و داوری دکتر احد داوری دفاع گردید.
عنوان:آب هرگز نمی میرد
نویسنده:حمید حسام
ناشر:صریر
«آب هرگز نمی‌میرد» خاطرات جانباز میرزامحمد سلگی از فرماندهان لشکر ۳۲ انصارالحسین که با قلم حمید حسام به رشته تحریر درآمده است. این کتاب در سال ۱۳۹۳ توانست جایزه نخست جشنواره جلال آل احمد را از آن خود کند.
هشت سال جنگ تحمیلی رژیم بعثی صدام، علیه ملت بزرگ ایران، بی‌شک از دوران طلایی و پرافتخار مردمان این مرز و بوم است که انعکاس هرکدام از حوادث آن می‌تواند، چراغ راه و وسیله‌ای برای شناخت بی
 تقویت حافظه و مغز با برنامه ی استاد RYNCO

برای تقویت حافظه و مغز
اگر به دنبال تقویت حافظه خود هستید
و می‌خواهید از ۱۰۰ درصد مغزتان استفاده کنید
یا می‌خواهید هوش خود را تقویت کنید.

اگر می‌خواهید بدانید که چطور می‌توانید مغز خود را فعال کنید
و اینکه چه بخورید تا حافظه قوی داشته باشید 
از قسمت زیر خرید و دانلود نمائید

دریافت فایل 
جهت کپی مطلب از ctrl+A استفاده نمایید نماید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ساعتی پیش با حضور در مصلای امام خمینی (ره) محل برگزاری سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران، بازدید خود از این نمایشگاه را آغاز کرده‌اند.
به گزارش فارس بر اساس این گزارش، ناشران و غرفه‌داران راهرو‌های ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ شبستان اصلی که هم‌اکنون محل بازدید رهبر انقلاب است، با دیدن ایشان غافلگیر شده‌اند؛ چرا که در بازدید امسال، تمام کسانی که کارت غرفه‌داری نمایشگاه را دارند، امکان حضور در غرفه‌ها
سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی خطاب به «المار نورعلی اف» از اقدام او که با لباس مزین به تصویر رهبر معظم انقلاب اسلامی بر روی سکوی قهرمانی حضور یافت، تقدیر کرد.متن پیام تبریک سردار غیب پرور به شرح زیر است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
فرزند عزیزم «المار نورعلی اف»
سلام علیکماقدام قهرمانانه شما و حضورتان با لباس مزین به تصویر رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) با شعار لبیک یا خامنه ای نماد جوان مومن انقل
سلام دوستان عزیز بیانی و آبجی های مجازی ^_^
راستش دلم برای همه تون خیلی تنگ شده شرمنده هستم که نمی رسم بهت تون سر بزنم و حالی ازتون بپرسم
راستش اینترنت خونه مون تمام شده و.....
بنابه دلایلی بابام اولش می خواست ما را جریمه کنه و نت نخر ولی بعد خودم بهش گفتم که نخره .......
راستش منم گفتم تو این فرصت باقی مونده به کنکور بشینم درس بخونم و یه مقدار از فضای مجازی دور بشم.
الان همه خانواده اینترنت همرا دارند جز منم . من دیدم گوشی بدون نت به چه ماند مثل زنب
* آتش بر آشیانه مرغی نمی زنند
گیرم که خیمه، خیمه ی آل عبا نبود
*طراحان: محمد صابر شیخ رضائی و سید شعیب حسینی مقدم
خوشنویسی کتیبه ها: استاد ناصر طاووسی
* خلق شده در کارگاه طراحی گرافیک محیطی آستان مقدسه حضرت فاطمه معصومه (س) / به مناسبت فرارسیدن ماه محرم الحرام ۱۴۴۱
* گفت فرزانه ای، امروزِ شما عاشوراست
جبهه باقیست و شمشیر و سپرها باقیست
* طراح و تصویرگر: محمد صابر شیخ رضایی :: ۱۳۹۸/ 2019 :: Designer: Saber Sheykh Rezaei
دلم می خواد
دلم می خواد
تهیه کننده و کارگردان: بهمن فرمان آرا
داستان فیلم

بهرام فرزانه نویسنده‌ای است که مدت‌هاست نمی‌تواند داستان بنویسد. ناگهان بر اثر یک تصادف اتومبیل، آهنگی در ذهنش تکرار می‌شود که او را به رقص می‌آورد. همین اتفاق شوق نوشتن را در او برمی‌انگیزد...

1) دانلود با کیفیت 480

2) دانلود با کیفیت 720

3) دانلود با کیفیت 1080

4) دانلود با کیفیت HQ-1080
"رفاقت به کیفیت است نه به کمیت." این جمله را روزی هزار بار باید بگویم تا وقتی از فرط دلتنگی و علاقه به رفیق، به فرزانه، دیوانه شدم و قهر کردم و زدم زیر میز رفاقتمان، نجات دهنده ام باشد.
رفاقت دقیقا همان جاست که آنقدر سرتان شلوغ باشد که هرکاری میکنید نتوانید یک روز از هفته را، حتی در وسط تابستان، برای دیدن هم خالی کنید.حتی نتوانید مثل قبل تلفن های طولانی داشته باشید و از نظریه پردازی سیاسی برسید به صحبت راجع به فلان چیز و فلان کس و بعد خودتان هم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها